GT vs CSK، IPL 2023 Qualifier 1: تن به تن، نبردهای کلیدی، بازیکنانی که باید تماشا کنید و هر آنچه که باید بدانید

Chennai Super Kings به رهبری ام اس Dhoni روز سه شنبه در ورزشگاه MA Chidambaram در چنای در مسابقات مقدماتی 1 IPL 2023 به مصاف گجرات تایتانز می رود. CSK چهار بار برنده این عنوان است و در سال های 2010، 2011، 2018 و 2021 این جام را بالای سر برده است. از سوی دیگر، هاردیک پاندیا و شرکت قهرمانان دوره هستند. GT یکی از دو تیمی بود که برای فصل 2022 به IPL اضافه شد. هر دو CSK و GT به دلیل ثبات و داشتن برندگان ثابت مسابقات در زرادخانه خود شناخته شده اند. در IPL 2023، GT با 20 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و CSK با 17 امتیاز دوم شد.

قبل از شروع بازی بین دو تیم، بیایید نگاهی دقیق به نبردهای دو طرف بیندازیم –

رکورد رودررو:

جالب است بدانید که CSK هنوز مقابل GT پیروز نشده است. هر دو طرف هر کدام سه بازی انجام دادند و گجرات همه آنها را برد. این مسابقات در پونا، بمبئی و احمدآباد برگزار شد. در فصل جاری، GT CSK را با 5 ویکت در تعقیب هدف 179 ران شکست داد.

نبردهای کلیدی:

MS Dhoni vs Hardik Pandya

قبل از همه چیز، یک نبرد سالم بین استراتژی های دو کاپیتان – MS Dhoni و Hardik Pandya وجود خواهد داشت. یکی یک رهبر در سطح جهانی است، در حالی که دیگری جدید است اما آینده امیدوار کننده ای در این نقش دارد. چه کسی از چه کسی دیدنی واقعاً جالب خواهد بود!

افتتاحیه CSK مقابل محمد شامی

Ruturai Gaikwad و Devon Conway بازیکنان CSK بهترین گلزنان این تیم شدند. در حالی که Gaikwad بیش از 500 ران به ثمر رسانده است، تعداد کانوی نزدیک به 600 است. با این حال، هر دو batsmen یک تهدید واقعی به شکل ستاره GT Pacer محمد شامی دارند. سرعتی بازوی راست در گذشته بر گایکواد مسلط بوده است و در این فصل او با توپ در مقابل کانوی عالی بود.

دیپک چهار در مقابل شوبمن گیل

دیپاک چهار، پیسر CSK، سرانجام به بازی خود بازگشت و در چهار مسابقه اخیر 10 ویکت را انتخاب کرد. چرخش اولیه او باعث می شود که در نیمه بازی تقریباً غیرقابل بازی باشد. شوبمن گیل، بازکننده GT در فرم، ممکن است با کار سختی از سوی ستاره گام‌به‌گام مواجه شود و MS Dhoni کهنه‌کار او را از پشت کنده‌ها هدایت کند.

بازیکنانی که باید مراقب آنها باشید:

شوبمن گیل – او به مسابقات Qualifier 1 سوار بر قرن‌های متوالی می‌آید. او در فرم قرمز با 680 دوش با نرخ ضربه 152.47 است.

دوون کانوی – او بهترین گلزن CSK در فصل جاری است. نرخ ضربه او (138.63) نیز چشمگیر بود.

محمد شامی – پیسر بازوی راست با 24 ویکت بالاترین ویکت گیر در GT است. در همین حال، او یک ERA چشمگیر 7.70 در فصل دارد.

رشید خان – جادوگر چرخش به گسترش جادوی خود ادامه می دهد. درست زمانی که بولینگ او کسی را تحت تأثیر قرار نداد، احتمالاً با مهارت های ضربتی خود این کار را انجام داده است. افغان پا دراز نیز 24 ویکت دارد.

MS Dhoni – کاپیتان افسانه ای همیشه در زمین نظر همه را به خود جلب می کند. فصل جاری برای Dhoni خوب بوده است زیرا او در نتایج قوی CSK نقش داشته است. در همین حال، تاکتیک های او به عنوان کاپیتان یکی از عوامل مهم موفقیت CSK در طول سال ها بوده است.

زمانی که مسابقه شروع می شود: ساعت 19:00 (تساوی)، بازی از ساعت 19:30 شروع می شود

موضوعات مطرح شده در این مقاله