FC Goa مبارزات ISL را علیه بنگالورو به رهبری سونیل چترا – فوتبال آغاز می کند

ظاهر جدید FC Goa ، با اضافه شدن بازیکنان خارجی جدید و یک سرمربی جدید ، در حالی که روز یکشنبه در اینجا مقابل FC Bengaluru مهیب قرار می گیرند ، رقابت خود را در هند در سوپرلیگ با قدرت دوباره آغاز می کند.

FC Goa هرگز موفق به کسب جام ISL نشده و می تواند امیدوار باشد که این بار یک مرحله جلوتر از فصل های 2018 و 2015 که دوم شدند ، خواهد بود.

اما این کار دشواری برای مربی خوان فراندو خواهد بود ، که می خواهد باشگاه به بازی در مارک فوتبال مهاجم ادامه دهد ، بازیگری که آنها نیز تحت مربیگری قبلی خود سرخیو لوبری بازی کردند.

وی ادامه داد: “ما با بازی در جلو جلو به فوتبال مارک حمله ادامه خواهیم داد. این فلسفه باشگاه است و واقعاً مرا به سمت کار جذب کرد. این همزمان با نوع فوتبالی است که به آن اعتقاد دارم. ”فراندا گفت.

FC Goa ، که فصل گذشته قهرمان برنده سپر لیگ شد و به عنوان اولین تیم از هند به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد ، از مهاجمان ستاره ای مانند Ferran Karominas و Hugo Boom که اعلام کردند ، جدا شد. سالها گلزنان در ISL.

آنها بازیکنان باکیفیتی را اعم از داخلی و خارجی اضافه کرده اند و آشنایی آنها با محیط خانه برای حداقل رسیدن به پلی آف لازم است.

FC Goa روی ایگور آنگول ، مهاجم اسپانیایی خود حساب خواهد کرد که از همان ابتدا توانایی خود را ثابت می کند.

این مربی می تواند مهاجمین دیگری مانند Aaren D’Silva ، Devendra Murgaonkar ، Ishan Pandita و Makan Chote را انتخاب کند تا از آنگویلا حمایت کند.

اما گوا هافبک های قدرتمند زیادی از جمله سرمربی تیم Edu Bedia دارد که می تواند سرنوشت بازی را تعیین کند.

علاوه بر این ، مانند بازیکن بین المللی هند ، برندون فرناندز ، لنی رودریگز ، آلبرت نوگوئرا و خورخه اورتیز ، باید نقش فیدرها را بازی کنند.

جدایی هافبک هایی مانند احمد جهائو و هوگو بوموم باعث افزایش فشار بر نوگوئر می شود که باید به رابطی بین بدیا و آنگویلا تبدیل شود.

سپس مدافعان ایوان گونزالس و جیمز دوناچی در میان دیگر مدافعان محلی برای خنثی کردن حمله مخالفان حضور دارند.

از طرف دیگر ، بنگالورو ، که یک بار موفق به کسب ISL شد ، نیز امیدوار به شروع پیروزی خواهد بود و سونیل چتری ، مهاجم ستاره ، سرآمد خواهد بود.

تیم بنگالورو دارای واحدی کاملاً حساب شده است و برای اولین بار حریف سرسختی خواهد بود.

Chhetri پرکار می تواند بازی را به تنهایی برگرداند و با پشتیبانی قوی از BFC پیروزی سخت خواهد بود.

دندانه دار مهم دیگر در دایره BFC ، سهامدار با تجربه Gurprit Singh Sandhu است که فصل گذشته 11 ورق خالی را ثبت کرد. نقش او کمتر از نقش چهار نفر اهمیت نخواهد داشت.

همچنین انتظار می رود بنگالورو با مهاجمان اصلی کلیتون سیلوا و کریستین اوپست بازی کند.