FC Goa تحت رهبری Four – Football مبارزات ISL را علیه بنگالورو آغاز می کند

ظاهر جدید FC Goa که با اضافه شدن بازیکنان تازه وارد خارجی و یک سرمربی جدید تقویت شده است ، هنگامی که روز یکشنبه با مارکائو مقابل FC Bengaluru مقابله خواهد کرد ، رقابت خود را در سوپرلیگ هند با قدرت دوباره آغاز می کند.

FC Goa هرگز موفق به کسب جام ISL نشده و می تواند امیدوار باشد که این بار یک مرحله جلوتر از فصل های 2018 و 2015 که دوم شدند ، خواهد بود.

اما این یک کار اضطراب آور برای مربی خوان فراندو خواهد بود ، که می خواهد این باشگاه به بازی با نام تجاری تهاجمی فوتبال که تحت مربی قبلی خود سرخیو لوبری نیز نشان می دادند ، ادامه دهد.

وی ادامه داد: “ما با بازی در جلو جلو به فوتبال مارک حمله ادامه خواهیم داد. این فلسفه باشگاه است و واقعاً مرا به سمت کار جذب کرد. این همزمان با نوع فوتبالی است که به آن اعتقاد دارم. ”فراندا گفت.

گوا FC ، که فصل گذشته قهرمان برنده سپر لیگ شد و به عنوان اولین تیم از هند به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد ، از مهاجمان ستاره ای مانند Ferra Caraminas و Hugo Boomus از بسیاری از گلزنان ISL جدا شد. سال ها.

آنها بازیکنان باکیفیتی را اعم از داخلی و خارجی اضافه کرده اند و آشنایی آنها با محیط خانه برای حداقل رسیدن به پلی آف لازم است.

FC Goa برای اثبات شجاعت خود از ابتدا به ایگور آنگول مهاجم اسپانیایی خود اعتماد می کرد.

این مربی می تواند مهاجمین دیگری مانند Aaren D’Silva ، Devendra Murgaonkar ، Ishan Pandita و Makan Chote را انتخاب کند تا از آنگویلا حمایت کند.

گوا هافبک های قدرتمند زیادی از جمله کاپیتان معروف ادو بدیا دارد که می تواند سرنوشت بازی را تعیین کند.

علاوه بر این ، مانند بازیکن بین المللی هند ، براندون فرناندز ، لنی رودریگز ، آلبرت نوگوئرا و خورخه اورتیز ، باید نقش فیدرها را بازی کنند.

جدایی هافبک هایی مانند احمد جاهو و هوگو بوموم باعث افزایش فشار بر نوگوئر می شود که باید رابط بین بدیا و آنگویلا شود.

سپس مدافعان ایوان گونزالس و جیمز دوناچی هستند ، علاوه بر این سایر مدافعان محلی که در امتداد خط کار می کنند و از حملات مخالفان جلوگیری می کنند.

در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی ، فراندو اولین حریفان خود را “تیم بسیار خوبی” توصیف کرد ، اما اصرار داشت که تیم ذهنیت مثبتی دارد.

وی همچنین گفت که تیم باید رکورد گذشته را فراموش کند.

“حالا من به تیمم فکر می کنم ، من تاریخ بنگالورو و گوا را می دانم. اما این یک تیم جدید و یک بخش جدید است. ما باید گذشته را فراموش کنیم ، مهمترین چیز این است که به تیم خود فکر کنیم. “

ادو گفت تیم آماده بازی است و بنگالورو از نظر روحی و جسمی قدرتمند است.

هافبک آنها لنی رودریگز گفته است که این فصل متفاوت خواهد بود زیرا آنها مربی جدیدی دارند.

از طرف دیگر ، بنگالورو ، که یک بار موفق به کسب ISL شد ، نیز امیدوار به شروع پیروزی خواهد بود و سونیل چتری ، مهاجم ستاره ، سرآمد خواهد بود.

تیم بنگالورو دارای واحدی کاملاً حساب شده است و برای اولین بار حریف سرسختی خواهد بود.

Chhetri بسیار پرکار می تواند به تنهایی بازی را به یک بازی تبدیل کند و انجام پشتیبانی با BFC قوی کار سختی خواهد بود.

دندانه دار مهم دیگر در دایره BFC ، سهامدار با تجربه Gurprit Singh Sandhu است که فصل گذشته 11 ورق خالی را ثبت کرد. نقش او کمتر از نقش چهار نفر اهمیت نخواهد داشت.

انتظار می رود بنگالورو با مهاجمان کلیتون سیلوا و کریستین اوپست بازی کند.