Diva 2020 مبارک: ویرات کولی خواسته های Diva را بر عهده دارد ، از طرفداران می خواهد که “ترقه ها را ترک نکنند”


در حالی که این کشور خود را برای جشن گرفتن از جشنواره نور آماده می کرد ، ویرات کولی ، ناو هندی ، ویدیویی را در توییتر خود منتشر کرد تا سلام و احوالپرسی خود را به خوانندگان منتقل کند. کولی ، که اکنون در استرالیا به سر می برد ، از طرفداران خود خواست تا برای محافظت از محیط زیست ترقه نکشند و با “دیافراگم و شیرینی های ساده” جشن فرخنده را جشن بگیرند. “یک دیو بسیار شاد از من به شما و خانواده های شما. خداوند به شما آرامش ، آسایش و خوشبختی این دیو را برکت دهد. لطفا به یاد داشته باشید که برای محافظت از محیط زیست ترقه نکشید و در خانه با عزیزان خود با یک دیه ساده و سرگرم کنید آب نبات در این مناسبت فرخنده ، “کوهلی در این ویدئو گفت.

بوق تجاری

چندین کرکتور سابق مانند Wirender Sehvag ، BBC Laxman و Gautham Gambhir نیز برای هواداران خود یک دیوالی شاد و ایمن آرزو کردند.

لاکسمن در توییتی نوشت: “من برای همه شما یک عمق شاد آرزو می کنم. انشالله الهی معجزه در زندگی شما صلح ، سعادت ، سعادت و سلامتی گسترش دهد.”

Sehwag در توئیت خود نوشت: “باشد که مسیرت همیشه با عشق و خوشبختی روشن شود. من برایت خیلی آرزو دارم # HappyDiwali2020.”

در حالی که شریک کشف سابق او گامبیر از پیروان خود خواست که برای همه کسانی که در دفاع از کشور ما جان خود را از دست دادند و کسانی که در طی شیوع ویروس کرونا جان خود را در خدمت دیگران از دست دادند دیه روشن کنند.

“ممکن است جشنواره چراغها همه تاریکی های سال 2020 را نابود کند و وارد دوره جدیدی از امید و شکوفایی شود! تعجب بسیار # مبارک بر همه! اقدام را برای همه کسانی که از بین رفته اند روشن کنید و ما را در برابر دشمن و همه گیر محافظت کنید!” گامبیر در توییتر.

نه تنها کریکت رانی های هند ، بلکه دیوید وارنر ، کاشف استرالیایی ، که اخیراً SunRisers Hyderabad را به پلی آف IPL 2020 آورده است ، همچنین به “دوستان هندی” خود در اینستاگرام سلام و احوالپرسی می کند.

بالا رفته

وارنر در بیانیه ای گفت: “دیوالی بر همه دوستانمان در هند مبارک.”

چندین حق رای دادن در لیگ برتر هند (IPL) نیز در سیستم عامل های مختلف شبکه های اجتماعی به Diva تبریک گفته اند.

سرخپوستان بمبئی ، که پنجمین عنوان IPL خود را در روز سه شنبه به دست آوردند ، ویدیو را با کاپیتان خود Rohit Sharma و چندین بازیکن ستاره دیگر از جمله Kieron Pollard و Quinton de Coco به اشتراک گذاشتند و از طرفداران خود خواستند Diva را به شکل ایمن جشن بگیرند.

آس ساینا نوال بازیکن بدمینتون ویدیویی را با مادر و پدرش به اشتراک گذاشت و برای همه “عمیق خوش” آرزو کرد.

هواداران فوتبال هند همچنین از باشگاه های برتر لیگ برتر مانند لیورپول و منچسترسیتی آرزوهای دیوالی را دریافت کرده اند.

مباحث ذکر شده در این مقاله