Diva 2020 مبارک: روهیت شارما با خانواده خود یک تصویر جادویی را به اشتراک می گذارد ، آرزو می کند طرفداران Diva

Rohit Sharma تصویری جادویی را با خانواده به اشتراک می گذارد ، برای طرفداران Happy Diva آرزو می کند

این پست اینستاگرام تصویری جادویی از او ، همسر هریتیک سعیده و دختر سامایر داشت.© اینستاگرام


روهیت شارما ، افتتاحیه تیم هند ، روز شنبه با حضور در اینستاگرام آرزوی شادی دیوالی را برای همه و همه آرزو کرد. روهیت برای همه آرزوی یک Diva مبارک را داشت و خواستار بالاترین اولویت در امنیت بود. در این پیام آمده است: “دیوالی برای همه مبارک. با مهربانی ظاهر شوید و از ایمنیritssajdeh مراقبت کنید.” پیام موجود در سکوی رسانه های اجتماعی تصاویر جالبی داشت که در آن او ، همسر هریتیک ساژدا و دختر سامایر شارما بودند. شما سه نفر را می توانید در پس زمینه ای کاملاً روشن و زیبا با سمیرای در آغوش Hrithik مشاهده کنید.

بوق تجاری

دفعه دیگر روهیت در طی یک سری آزمایش چهار مسابقه در استرالیا توسط تیم هند نماینده خواهد شد. به دلیل نگرانی در مورد مناسب بودن بازیکن برای کریکت ، این بازیکن 33 ساله برای سری ODI و T20I در حال استراحت بود. ناخدا ویرات کولی پس از اولین آزمایش به خانه بازمی گردد.

روهیت آخرین بار در جریان سیزدهمین دوره لیگ برتر هند (IPL) در حال دفاع از قهرمان هند بمبئی (میشیگان) دیده شد. در فینال لیگ پول دار ، میشیگان با پنج گل دهلی پایتخت (دی سی) را شکست داد و برای پنجمین بار عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

بالا رفته

حق رای دادن مستقر در بمبئی پس از رقبا Chennai Super Kings (CSK) تنها دومین تیم در مسابقات است که در دو سال متوالی قهرمان لیگ می شود.

روهیت بهترین گلزن فینال بود و 68 دوی از 51 زایمان را شکست که تیمش یک گل 157 دوی با هشت گل را تعقیب کرد. ضرب و شتم پسر 33 ساله شامل پنج حد و چهار شش گوش بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله