DC در برابر SRH: مارکوس استوئنیس سخنان شیار داوان را ستایش می کند و می گوید امسال راه خود را برای ما باز کرده است


واگن استرالیایی ، مارکوس استوینیس ، که همچنین در فینال IPL بازی کرد ، گفت که ممکن است او کاپیتان نباشد ، اما تأثیر Shihar Dawan به عنوان یک مجری و “رهبر” در گروه پایتخت دهلی قابل چشم پوشی نیست. Dhavan با 603 دویدن و Stoinis با 352 دوش و 12 ویکت دو بهترین عملکرد برای پایتخت ها بودند. آنها در پیروزی 17 بازی تیم در دیدار مقدماتی 2 مقابل SunRisers Hyderabad روز یکشنبه سهم بزرگی داشتند. استوینیس در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از مسابقه گفت: “شیخار باورنکردنی بود و چند صدها بازیکن بزرگ داشت. حتی در مسابقاتی که از دست داد ، او وقت را به خوبی تنظیم کرد. او امسال واقعاً راه خود را برای ما باز کرد.”

بوق تجاری

خود استوینیس از دانش گسترده داوان در زمینه سازگاری با شرایط مختلف لذت می برد.

“او (داوان) در تیم رهبر است. او انرژی زیادی به ارمغان می آورد و دانش زیادی را به اشتراک می گذارد. او در طول این کارزار واقعا با من مهربان بوده است. من واقعاً به او افتخار می کنم.

“این سال او بیش از 600 دوش انجام داده است. بیایید امیدوار باشیم که او یک ضربه بزرگ در فینال باقی بگذارد” ، استوینیس که 38 مهاجم را کشت ، گفت که برای اولین بار روزهای یکشنبه بازه ها را باز کرد.

Stoynis قبلا در لیگ لیگ باش بزرگ افتتاح شده بود ، اما در IPL اولین تلاش او پس از شکست های مکرر Prith Shaw برای رسیدن به دو رقمی بود.

“ریکی (پونتینگ) چندین بار با من در مورد امکان باز کردن ضربات صحبت کرد. این فقط نتیجه داد و ما فکر کردیم که این یک بازی است. در یکی از بازی ها من در جایگاه 3 قرار گرفتم. وقتی 220 را تعقیب کردیم جدا نشد” ، – او یادآوری کرد.

او همچنین یک روز میدان با توپ داشت که در زمان مناسب در طلسم 3-36 خود مانیش پندی و کین ویلیامسون خطرناک را برای چهار شوت از زمین خارج کرد.

“بولینگ در این قالب همیشه دشوار است ، و بیشتر مربوط به برنامه ریزی و ایده خوبی است قبل از اینکه به زمین بیایید.”

بالا رفته

برای Stoinis ، ایده اصلی بولینگ T20 ، به جای برادر دروازه بان ، مهار است.

“فقط روشن کنید که در T20 شما همیشه سعی در گرفتن ویکت ندارید ، بلکه سرعت پرتاب را کنترل می کنید و کنترل بازی فشار خاصی را ایجاد می کند.”

مباحث ذکر شده در این مقاله