CSK مقابل KKR: MS Dhoni پس از یک پیروزی هیجان انگیز CSV Jersey را برای بازیکنان KKR ، Ravindra Jade به خدمت گرفت. تماشا کردن

[ad_1]

IPL 2020 ، CSK مقابل KKR: MS Dhoni پس از یک پیروزی هیجان انگیز ، راویندرا جید CSK Jersey را برای بازیکنان KKR امضا کرد.  تماشا کردن

IPL 2020: MS Dhoni پنجشنبه پیراهن CSK را برای بازیکنان KKR و Ravindra Jade امضا کرد.© توییتر


MS Dhoni ، کاپیتان “Chennai Super Kings” ، پس از آخرین پیروزی هیجان انگیز CSK برابر KKR در دبی در روز پنجشنبه ، پیراهن CSK “Nitish Rana” را از “Kolkata Knight Riders” ، Kuldeep Yadav و هم تیمی خود Ravindra Jadeja امضا کرد. CSK به توییتر رفت تا ویدئویی را به اشتراک بگذارد که در آن MS Dhoni دیده می شود که با پیراهن های خود امضا می کند و با بازیکنان KKR تعامل می کند و پیروزی تیمش را در یک استادیوم بین المللی در دبی اعلام می کند. “خاطرات بی ارزش ، اموال ارزشمند. امضا # طلا” این ویدئو در توییتر منتشر شد. در این ویدئو ، دهونی همچنین خود را در حال صحبت با وارون چاكراوارتا ، كه در هنگام تعقیب CSK ، كاپیتان پیشین هند را دعوت كرده بود ، دید و او را سریعتر پاك كرد.

بوق تجاری

در این مسابقه دونی به تساوی رسید و KKR را به شکست دعوت کرد. شوبمن گیل و نیتیش رانا با شروع 53 سری برای گل اول ، تیم خود را با شروع خوب شروع کردند.

کارن شارما جیل را حذف کرد ، اما رانا ادامه داد و نیم قرن قابل توجهی را به ثمر رساند.

با تشکر از ضربه Wound’s در 87 سالگی ، KKR در مجموع 172 عکس را برای پنج عکس از این 20 عکس اختصاص داده است.

در پاسخ ، افتتاحیه های CSK نیز طرف خود را در غرفه 50 دایره ای گرفتند. شین واتسون اول رفت که توسط وارون چاکراوارتی پیشی گرفت.

بالا رفته

روتینگ Gaikwad به فرم خوب خود ادامه داد و نیم قرن را پشت سر گذاشت و این بازی را برای CSK خلق کرد.

از 31 دوی که در دو شوت اخیر لازم بود ، حمله Ravindra Jadea ، از جمله شش پاس متوالی از دو مسابقه گذشته ، CSK را با شش ویکت در خانه به خانه برد.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]