CSK در مقابل KKR: راوی شاسترا به قهرمانی های راویندرا جیدی در برابر KKR واکنش نشان داد

[ad_1]


کارمندان “Chennai Super Kings” از مرحله پلی آف حذف شده اند ، اما این امر مانع عضویت آنها در تیم های دیگر نشد. MS Dhoni با غلبه بر Royal Challengers Bangalore (RCB) ، آنها را در بالای جدول متوقف کرد و روز پنجشنبه با امید به رسیدن به پلی آف ، Kolkata Knight Riders (KKR) را شکست داد. قهرمانان آن روز روتراج گایکواد و راویندرا جادئا بودند. این بازیکن دومی بازی را با یک کامئو بدون شکست زیبا و بدون شکست به پایان رساند تا CSK یک پیروزی دوم در این خط داشته باشد.

بوق تجاری

راوی شستری ، مربی فعلی تیم هند در توییتر به استقبال واگن عاشق اسب آمد.

شاسترا پس از پیروزی CSK در استادیوم بین المللی کریکت دوبی در توییتر نوشت: “دیدن چاکرای با حرکت آزاد بسیار عالی است. یک سوارکار عالی”.

87 توپ متعالی از 61 گل توسط نیتیش رانا به KKR کمک کرد تا در 20 فریم خود 172 چالش برانگیز را برای پنج قرار دهد. راویندرای یهودیه توسط بولری که ویکت را در اختیار گرفت و 20 بار آبدار از سه فریم پخش کرد ، انتخاب شد.

شین واتسون ، که جایگزین فافا دو پلسیس شد ، یک بار دیگر موفق به شلیک یک خفاش نشد. اما روتوراج گایکواد و امباتی رایودا سوار کشتی شدند و 68 گل برای هدف دوم به ثمر رساندند تا CSK در مسیر قرار گیرد.

با این حال ، وارون چاكراوارتی با كمترین قیمت از شر دونی خلاص شد و گایكواد پس از چند شلیك به پت كامینز افتاد تا گربه را بین كبوترها قرار دهد. جید با مسابقه ای که از روی وزنه آویزان بود وارد خفاش شد ، اما چند ضربه هوس انگیز جریان را به سود CSC تغییر داد.

بالا رفته

دست چپ 31 توپ شکست ناپذیر از 11 توپ را شکست ، از جمله دو شش بازی از دو زایمان آخر برای اجازه دادن به CSK از خط.

علیرغم پیروزی ، CSK در گذشته مرده مانده است و KKR در جایگاه پنجم قرار دارد اما اگر SunRisers Hyderabad و Rajasthan Royals در بازی های خود پیروز شوند می تواند به هفتم برسد.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]