Click Hear: One Mumbai Duo Blues Pandemic Blues توسط Retro Radio Revival – هنر و فرهنگ

شنبه یادته؟ این نمایش رادیوی All India ، محبوب از دهه 60 تا 90 ، که درخواست های بمبئی را که می خواستند به راحتی گوش کنند به موسیقی پاپ که همه فقط شماره های انگلیسی صدا می کردند ، پخش می کرد؟ آخر هفته در ساعت 22:00 یک برخورد مضاعف بود – فرصتی نادر برای شنیدن موسیقی مدرن غربی و تقدیم آهنگ به یکی از عزیزان.

در نتیجه محاصره ، یک گروه پوشش بمبئی احیای سال 2020 را به فرمت فراموش شده فراموش کرد. روز شنبه ، سوالات Rina و Lindsay به عنوان پیام در فیس بوک ارسال می شوند. لیست تنظیم شده یکپارچهسازی با سیستمعامل تعیین شده است – فکر کنید جیم ریوز ، دالی پرتون و سایر مواردی که عموی شما را به صدا در می آورد. اما کنسرت های هفتگی آنها در فیس بوک لایو که از طریق تلفن همراه پخش می شود و یک مبل در اتاق نشیمن در پس زمینه پخش می شود ، به عنوان یک آخر هفته مهم برای هزاران طرفدار در سراسر جهان تبدیل شده است.

رینا واز 42 ساله می گوید: “ما در ماه مه با كنسرت های یك ساعته مانند یك نمایش رادیویی شروع به كار كردیم.” اما مردم این ایده را دوست داشتند و درخواست ها مدام وارد می شد. در فیس بوك شنوندگان همچنین می توانند آنچه دیگران انتخاب كرده اند را ببینند و آهنگ های جدید را اضافه كنند. ” هر هفته به طور متوسط ​​500 پرس و جو انجام می شود. و آنچه به عنوان یک نمایش یک ساعته در ساعت 10 شب آغاز شد اکنون از نیمه شب گذشته است.

کد نصب شده

50 ساله لیندسی پیتر، شریک گلدان و نیمی دیگر از گروه پوشش، می گوید راز نهفته در لیست پخش. او می گوید: “ما موسیقی ای را پخش می كنیم كه یك نمایش رادیویی پخش می كند ، حتی كمی لحن هم پخش می كنیم.” “مسیحیان این نمایش را دوست داشتند. فرزندان آنها وقتی این آهنگ ها در خانه پخش می شد ، بزرگ شدند و جامعه در سراسر جهان گسترش یافت – برخی از خانواده ها که اکنون در پنج کشور مختلف هستند ، WhatsApp را هماهنگ می کنند تا همه بتوانند با هم تماشا کنند. “در نظرات در صفحه فیس بوک ، مردم می گویند که را خاموش وظایف در شب های شنبه به شنیدن باند، یا یک حزب با نوشیدنی و کباب کردن ممنوع بر روی تراس.

دوستداران نوستالژی از هلند ، یونان ، ایتالیا ، کره و مالزی هماهنگ می شوند. واز می گوید: “من فکر می کنم دلیل این امر نیز این است که دیگر هیچ رادیویی این نوع موسیقی را پخش نمی کند.”

در یک کنسرت معمولی ، Reena & Lindsay مسیر را از The Bellamy Brothers و Kenny Rogers به ​​تصنیف های قدرتمند دهه 80 و هارمونی های پسران دهه 90 خواندند.

ریکاردو پریرا ، 42 ساله ، ارائه دهنده خدمات مسافرتی مستقر در بمبئی ، سالهاست که این دو نفره را به صورت زنده دنبال می کند. حالا او در تاریخ شنبه آنها منظم است. او می گوید: “این یک انتخاب عالی از آهنگ ها است و رینا و لیندسی بین اجرای خود حس شوخ طبعی زیادی دارند.” “این دقیقاً مانند یک نمایش زنده نیست که جمعیت در آن نیز به رقص بپردازند ، اما تماشای پرواز نظرات هنگامی که هزاران طرفدار دیگر با آن سازگار می شوند شگفت آور است.”

پوسترهای تبلیغاتی این نمایش لیست تنظیمات Facebook Live را به نمایش All India Radio پیوند می دهند و طرفداران قدیمی را مجبور به گوش دادن به موسیقی دوره دیگری می کنند.

پوسترهای تبلیغاتی این برنامه لیست مجموعه های Facebook Live را به نمایش All India Radio پیوند می دهند و طرفداران قدیمی را مجبور به گوش دادن به موسیقی دوره دیگری می کنند. (Rina و Lindsay)

شیمی دونفره نیز صورت می گیرد. مشارکت شغلی و شخصی آنها به 20 سال پیش برمی گردد ، زمانی که آنها از یک تیم شش نفره جدا شدند تا با هم کاور اجرا کنند. آنها در مهمانی ها ، عروسی ها ، در اتاق های نشیمن و در برنامه ها بازی می کردند و قبل از اینکه همه گیری ها معمولاً چهار یا شش شب در هفته رزرو شود.

واز می گوید: “فقط در ماه فوریه 24 کنسرت برگزار شد.” “من خیلی خسته بود، من فقط نمی خواهم به انجام هر کاری برای یک ماه.”

محاصره باعث شد هر دو از این آرزو پشیمان شوند. همچنین به پیتر این ایده را داد که تقریباً در خانه بازی کند. او می گوید: “حتی اگر در خانه هستیم و کنسرت رایگان است ، اما مانند هر برنامه دیگری با آن برخورد می کنیم.” آنها با لباسهای صحنه خود لباس می پوشند. واز روی پاشنه ها آرایش می کند و می لغزد ، حتی اگر هرگز در کادر نباشد.

این کنسرت رایگان همچنین منجر به پرداخت تعهدات مجازی شده و پیشنهاد می کند در صورت امن تر بودن مسافرت ، مخاطبان جدیدی در گوا ، سنگاپور و اوگاندا بازی کنند. همچنین با ابتکار “ستاره ها” فیس بوک که به کاربران اجازه می دهد ستاره هایی به ارزش یک سنت را به هنرمندان محبوب دوش بگیرند ، درآمد کسب می کند. تماشاگران خارجی خصوصاً خوش برخورد بودند. “آنها ستاره مانند کهکشان راه شیری باران،” پیتر می گوید.

حتی وقتی همه گیری پایان می یابد ، آنها می گویند هیچ کس مایل نیست تاریخ شنبه را رها کند. پیتر می گوید: “ما آن را به روز دیگری منتقل خواهیم کرد ، ممکن است یک صبح یک صبح بخوریم تا افراد در مناطق مختلف بتوانند به راحتی تنظیم شوند.” “شگفت آور است که نمایش تا کجا گسترده و گسترده شده است. من روزی یک کتاب در مورد آن بنویسید. “