Chennai Super Kings Predicted XI vs Rajasthan Royals, IPL 2023: آیا CSK با یک ترکیب برنده پیش‌بینی می‌کند؟

چنای سوپر کینگز (CSK) هنگامی که در مسابقات لیگ برتر هند (IPL) 2023 در ورزشگاه MA Chidambaram به مصاف راجستان رویالز (RR) رفتند، برتری یافتند. پس از شکست در بازی افتتاحیه خود مقابل گجرات تایتانز، CSK در دو بازی اخیر خود پیروز شده است و امیدوار است که با پیروزی مقابل RR در مقابل تماشاگران خانگی خود به سه بازی متوالی برسد. با غایب ستاره‌های دیپک چهار و بن استوکس به دلیل مصدومیت، CSK به شدت به اسپینرهای خود تکیه خواهد کرد. Ravindra Jadeja بازیکن برجسته CSK با توپ در آخرین مسابقه بود که بازی را برعکس کرد. قبل از بازی مقابل RR، ما فکر می کنیم که XI بازی CSK چه چیزی می تواند باشد:

Ruturaj Gaikwad و Devon Conway بازی را باز می کنند در حالی که انتظار می رود آجینکیا راهان که در اولین بازی خود در آخرین مسابقه 50 گل به ثمر رساند در شماره سه قرار گیرد.

در حالی که روتورایی در سه اینینگ 189 ران به ثمر رساند، کانوی سایه ای از بازیکنی بود که فصل گذشته بود. در همین حال، Rahane تعادل بسیار مورد نیاز را به ترتیب بالا اضافه خواهد کرد.

در مرتبه میانی، Ambati Rayudu و Shivam Dube توسط Jadeja و Dhoni که برای 200 امین بار در IPL هدایت CSK را بر عهده خواهند داشت، همراه خواهند شد. همچنین CSK معین علی را در اختیار دارد.

دواین پرتوریوس جایگزین استوکس آسیب دیده خواهد شد و قدرت شلیک بیشتری را به ضربات CSK اضافه می کند که گاهی اوقات می تواند نگران کننده باشد.

با توجه به شرایط موجود در مرکز امدادی Chepauk، CSK احتمالاً پیش از سیساندا موگالا با ماهش تکشانا بازی خواهد کرد.

توشار دشپنده در غیاب دیپک چهار که احتمالا جای خود را به راجواردان خانگرگکار خواهد داد، خط حمله سرعت را هدایت خواهد کرد.

CSK XI در مقابل RR را پیش بینی کرد: Ruturaj Gaikwad، Devon Conway، Ajinkya Rahane، Ambati Rayudu، Shivam Dube، Mohen Ali، MS Dhoni، Dwayne Pretorius، Rajvardhan Khangargekar، Mahish Tekshana، Tushar Deshpande.

موضوعات مطرح شده در این مقاله