Chennai Super Kings پیش بینی XI در مقابل پادشاهان پنجاب، IPL 2023: آیا MS Dhoni و Co مشارکت خواهند کرد هر تغییری؟

قهرمان چهار دوره چنای سوپر کینگز همگی آماده است در مسابقه بعدی خود در IPL 2023 یکشنبه در Chepauk به مصاف پنجاب کینگز بروند. تیم تحت رهبری ام اس دونی پس از رویارویی با شکست سری 32 ران مقابل راجستان رویالز به این مسابقه خواهد آمد، اما آنها در دیدار مقابل PBKS به عنوان علاقه مندی ها خواهند بود. CSK با مصدومیت دیپاک چهار و بن استوکس دست و پنجه نرم می کند، اما این روند را به خوبی مدیریت می کند و جوانانی مانند توشار دشپنده، ماتیشا پاتیرانا و دیگران به خوبی کمک می کنند. این احتمال وجود دارد که CSK بتواند با همان تیم مقابل PBKS پیش رود.

CSK قد بلند در جیپور به کمین افتادند زیرا batsmen ها نتوانستند امتیاز 203 را مقابل رویالز به ثمر برسانند.

واحد ضربه زدن CSK که در حال انجام بود نتوانست تا RR مقاومت کند. اول، دوون کانوی، که در بهترین فرم بود، لنگ زد.

به غیر از کانوی، بازیکنان کلیدی CSK روتوراج گایکواد و آجینکیا راهانه بودند، در حالی که شیوام دوبه توانایی خود را در گلزنی سریع نشان داد.

غیبت راویندرا جادجا در مصدومیت، اتاق فکر CSK را نگران می کرد، اما این بازیکن همه کاره با بولینگ و فیلدینگ عالی خود بیش از حد آن را جبران می کند.

همه نگاه‌ها به Dhoni خواهد بود، که به نظر می‌رسد در تعقیب خداحافظی است و اگر کاپیتان طلسم مجبور باشد حتی چند بار تحویل دهد، جمعیت مورد استقبال قرار خواهند گرفت.

وقتی رویالز بیداد کرد و ماهیش تکشانا و راویندرا جادجا توانستند بلافاصله جلوی جریان دویدن را بگیرند، دونی به اسپینرهای خود روی آورد.

CSK پیش بینی XI در مقابل PBKS:دوون کانوی، روتوراج گایکواد، آجینکیا راهان، معین علی، شیوام دوبه، راویندرا جادجا، ام اس دونی (سی اند دبلیو کی)، توشار دشپانده، ماتیشا پاتیرانا، ماهیش تکشانا، آکاش سینگ.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله