Chennai Super Kings از طرفداران تشکر می کند زیرا حق رای دادن رکورد رسانه های اجتماعی IPL 2020 را ثبت می کند

CSK تمدید کنید

MS Dhoni با هم تیمی های خود در CSK در طول مسابقه 41 IPL 2020© BCCI / IPL


Chennai Super Kings (CSK) در توییتر خود از هوادارانش برای حمایت گسترده در بستر شبکه اجتماعی تشکر کرد ، علی رغم مبارزات ضعیف در لیگ برتر هند (IPL) 2020 که در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) به تازگی به پایان رسیده است. لباس تحت هدایت MS Dhoni محبوب ترین تیم طرفدار IPL 2020 بود ، اگرچه آنها در جدول هشت تیمی هفتم شدند. پشتیبانی های زیادی حتی توسط هشتگ های طرفدار آنها نیز پشتیبانی می شد. #WhistlePodu دومین هشتگ توییت شده در امارات متحده عربی بود. علاوه بر این ، هشتگ #CSK در این رده سوم و #Yellove چهارم شد. با تشکر از طرفداران ، این لباس همچنین آمار ارائه شده توسط توییتر هند را به اشتراک گذاشت. “یک تشکر بزرگ با # WhistlePodu برای هر ابرمردی که حتی در سخت ترین پیاده روی ها از ما حمایت کرد پر شده است. با سوت های کنار ما ، غرش بلندتر می شود. # همیشه دوستت دارم. CSK در توییتر.

بوق تجاری

در بیشترین بخش توییتر تیم های پشت سر CSK ، Royal Challengers Bangalore (RCB) قرار دارند که مقام سوم را قهرمانان هند بمبئی (میشیگان) به خود اختصاص داده اند.

در همین حال ، # IPL2020 بیشترین هشتگ توییتر در طول مسابقات در امارات متحده عربی بود. امسال این مسابقات به دلیل افزایش عفونت های COVID-19 در هند به امارات منتقل شد.

قهرمان سه بار CSK در این سال فقط توانست شش پیروزی بدست آورد و 8 برد نیز از دست بدهد.

بالا رفته

فاف دوپلسیس بالاترین شرکت کننده در CSK بود ، از 13 بازی 449 دوش با ضربات 140.75 به ثمر رساند. چهار دهه پنجاه را هم بست. حداکثر تعداد آن شامل 42 چهار و 14 شش تایی بود.

دروازه بان اصلی آنها سام کوران بود که 13 اخراج را در 14 مکان با صرفه جویی 8.19 بدست آورد.

مباحث ذکر شده در این مقاله