“Can be a special player”: یوجین سینگ ، عرفان پاتان این SRS Batsman را تحسین می کنند

یوراج سینگ و عرفان پاتان برای SRH عبدالصمد جوان مورد ستایش قرار گرفتند.© توییتر


رویای SunRisers Hyderabad برای رسیدن به فینال بعدی IPL روز یکشنبه توسط دهلیز پایتخت شکست. پایتخت های دهلی در مسابقه مقدماتی 2 در ورزشگاه شیخ زاید در ابوظبی 17 مسابقه SRH را برنده شدند تا وارد اولین فینال IPL شوند. با این حال ، SRH جنگ خوبی داشت و حاضر به تسلیم شدن نشد. ضربه سریع کین ویلیامسون ، ستاره نیوزیلندی بی نتیجه ماند ، اما SRH مثبتات زیادی داشت. یوراج سینگ و عرفان پاتان از کرکت بازان سابق هند ، به ویژه تحت تأثیر یک بازیکن SRH – عبدالصمد قرار گرفتند.

بوق تجاری

یوراج و عرفان در توییتر خود به تمجید از جوان 19 ساله جامو و کشمیر پرداختند.

واگن سابق هند در حساب توییتر خود نوشت: “بله ، او قرار بود در بازیSunRisers برنده شود ، اما #abdulsamad واقعاً به این واقعیت که شخصیت و قدرت نشان می دهد افتخار می کند.”

در پاسخ به توییت خود ، یوروراژ حمایت کرد و گفت صمد می تواند در آینده به یک بازیکن خاص تبدیل شود.

بالا رفته

نیم دندان پاسخ داد: “# صمد وعده های زیادی داده است که من فکر می کنم می تواند در آینده به یک بازیکن خاص تبدیل شود.”

روز یکشنبه ، صمد توپ را با 16 توپ خرد کرد تا امیدهای SRH در تعقیب خود را حفظ کند. اما او نتوانست تیم خود را از خارج خارج کند ، که توسط کیمول پل از سالن بولینگ کاگیس ربادا گرفتار شد.

مرد جوان قول های زیادی نشان داد ، اما شروع آن را در طول مسابقات در نظر نگرفت. وی در این فصل 12 بازی برای SRH انجام داده است و با 111 امتیاز به طور متوسط ​​22،20 امتیاز و سطح اعتصاب 170.76 را کسب کرده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله