“Brutus from the Sword”: میچل استارک در حین مسابقه در شفیلد با پرتاب شریرانه مانوس لابوشانی را هدف قرار داد. تماشا کردن

[ad_1]


میچل استارک و مانوس لابوشان نماینده استرالیا در صحنه بین المللی هستند ، اما وقتی صحبت از شفیلد شیلد – مسابقات داخلی استرالیا می شود ، آنها با اهداف متفاوتی روبرو شده اند. استارک و لابوشان ممکن است در انجام وظایف بین المللی یک رختکن مشترک داشته باشند ، اما گلدان سریع برای انجام خدمات در طول بازی شفیلد شیلد بین کوئینزلند و نیو ساوت ولز تنظیم نشده است. استارك نزديك شد و دروازه بان عصباني را كه به بازو لابوشاني اصابت كرد ، كشيد. از شانس بتسمن ، هیچ آسیبی نداشت زیرا او به طور اتفاقی به شام ​​رفت.

بوق تجاری

انتشار درخشان استارک در لابوشان را اینجا ببینید:

این تنها حادثه مربوط به تیم ملی دو ستاره استرالیا در روز اول مسابقه نبود. هنگامی که لابوشچان 39 و کوئینزلند 127 را به چهار رساند ، استارک تصادفاً روی جیمی پیرسون برخورد کرد ، اما درست جلوی تحویل توپ را گرفت.

سپس استارک به Labushanya هشدار داد تا دوباره وارد این ضرب شود. با کمال تعجب ، لابوشچان خیلی حمایت نمی کرد و چند اینچ با خط فاصله داشت.

به نظر می رسد عشق بین این دو کریکت استرالیایی از بین نرفته است.

تماشا کنید که استارک تقریباً “آزمایش” Labushanya می کند ، اما در عوض تصمیم می گیرد با او صحبت کند:

اما لابوشچان در نبرد با استارک بی قرار بود و به دنبال کار خود رفت و نیم قرن قابل توجهی بدست آورد.

در زمان نوشتن این مقاله ، کوئینزلند پس از 67 شوت 201 بر چهار بود ، لابوشچان در 83 بازی بیرون نیامد و پیرسون 39 را شکست داد.

نیو ساوت ولز در این قرعه کشی پیروز شد و در زمین انتخاب شد. قبل از اینکه هری کانوی خیابان را به خیابان خود بفرستد ، برایس استریت و جو برنز در کوئینزلند شروع خوبی داشتند. نفر دیگر سقوط کرد و عثمان هاواجا دوام نیاورد تا شان ابوت ضربه سریعی بزند.

بالا رفته

هنگامی که کوئینزلند خود را در مکانی پیدا کرد که 115 با چهار مشکل داشت ، مت Ranshaw Starc یک بسته را ارسال کرد.

با این حال ، لابوشان و پیرسون در بازی درخشان برای تقویت کشتی برای کوئینزلند بازی کردند.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]