BCCI از سه اپلیکیشن انتخاب ملی دعوت به عمل می آورد

BCCI از سه اپلیکیشن انتخاب ملی دعوت به عمل می آورد

آخرین تاریخ درخواست برای مربیگری ملی 15 نوامبر است.© خبرگزاری فرانسه


هیئت کنترل کریکت هند (BCCI) از نامزدهای فراخوان برای سه انتخاب ملی دعوت کرده است که پس از انقضای دوره های ساراندپ سینگ ، دووانگ گاندی و یاتین پارانجایپ خالی شدند. سه منتخب جدید بخشی از یک هیئت به رهبری سونیل جوشی خواهند بود. انتخابگر دیگر Harvinder Singh است. جوشی و هارویندر توسط کمیته مشورتی کریکت منصوب شدند که رئیس آن مادان لال بود. در ماه مارس ، این دو جایگزین MSK پراساد و گاگان هدی در هیئت مدیره شدند.

بوق تجاری

معیارهای انتخاب کنندگان جدید آنها را ملزم می کند حداقل هفت تست یا 30 مسابقه درجه یک یا 10 بازی ODI و 20 بازی درجه یک انجام دهند. این مرد همچنین پنج سال پیش مجبور به ترک بازی شد. محدودیت سنی 60 سال است.

آخرین مهلت ثبت نام 15 نوامبر است.

سه نفره Sarandip ، Dewang و Yatin تیم ملی هند را برای سریال های استرالیایی انتخاب کرده اند. هند و استرالیا سه ODI ، سه T20I و چهار تست علیه یکدیگر انجام می دهند. این سری تست ها بخشی از مسابقات قهرمانی جهانی تست است.

در حال حاضر هند و استرالیا در رده های اول و دوم جدول رده بندی جام جهانی قرار دارند. آخرین باری که هند به استرالیا سفر کرد ، تیم تحت هدایت ویرا کولی موفق به کسب اولین سری از آزمایشات Down Under خود شد.

بالا رفته

کاپیتان هندی ویرات کولی فقط اولین مسابقه آزمون را برگزار می کند ، زیرا پس از آن برای تولد کودک به هند باز می گردد. Rohit Sharma نیز پس از رد شدن از ODI و T20I ، قرار است به تیم سری Test بپیوندد.

تیم هندی در 11 نوامبر از دبی به استرالیا سفر می کند و افتتاحیه ODI در زمین کریکت سیدنی در 27 نوامبر انجام می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله