AUS v. IND: جاستین لنگر ، دیوید بون در یک اختلاف لفظی بر سر جایگزینی ضربه مغزی راویندرا جید. تماشا کردن

هند و استرالیا ، مسابقات یکم T20I: جاستین لانگر یک مسابقه شفاهی با یک داور مسابقه برای جایگزینی ضربه مغزی توسط راوینندرای جادا دارد.  تماشا کردن

استرالیا در مقابل هند: راویندرا جید پس از اصابت ضربه توسط ناكر در 1st T20I دچار ضربه مغزی شد.© خبرگزاری فرانسه


جاستین لانگر سرمربی استرالیا از تصمیم داور مسابقه دیوید بون مبنی بر اجازه دادن به جوزوندرا چاهال به عنوان جایگزینی برای ضربه مغزی راویندرا جید در اولین “بیست سال بین المللی” بین استرالیا و هند در کانبرا ابراز نارضایتی کرد. جید پس از ضربه خوردن بر روی کلاه ایمنی توسط میچل استارک که متولد زایمان بود ، دچار ضربه مغزی شد. لانگر در استراحت با بون یک بحث متحرک دید و به نظر می رسید از تصمیم قاضی ناراضی است. پوشش بلافاصله زد ، آرون فینچ و استفان اسمیت ، دو نفر برتر تیم استرالیا را اخراج کرد.

بوق تجاری

پس از فینچ ، که روز جمعه برنده قرعه کشی شد ، هند 161 را در 7 برد ، شش ماه کمک توسط K.L. راهول (51) و راویندرا جادئی با شلیک سریع 44 ، فقط 23 گل نخورد.

این حادثه در نیمه پایانی نیمه هند اتفاق افتاد که پس از انحراف از خفاش یک بازتابنده از استارس به کلاه ایمنی جید برخورد کرد.

JCDI در توئیتر گزارش داد که Jadea دچار ضربه مغزی شده و توسط تیم پزشکی BCCI مورد ارزیابی قرار می گیرد.

در این دور ، جید با یک خفاش در سرتاسر هند از فرم خوبی برخوردار بود و نیم قرن شکست ناپذیر وی در سومین مسابقه بین المللی یک روزه در کانبرا به هند کمک کرد تا اولین پیروزی خود را در این تور بدست آورد.

دست چپ 66 امتیاز را از 50 توپ به دست نیاورد و در کنار آن 92 گل از 76 گل هاردیک پندی 76 گل نداد و مجموع تیم را به 302 رساند.

بالا رفته

استرالیا در 50 ام با 289 ایستاد و 13 پیروزی به هند داد.

با این وجود استرالیا با کسب دو برد اول ODI در سیدنی ، سری 2-1 ODI را برد.

مباحث ذکر شده در این مقاله