AUS v. IND: آیا پوکوفسکی برای واقعیت بالقوه برخورد با دیگهای بخار “غالب” هند خواهد بود


هیاهوی پیرامون اولین آزمایش احتمالی وی در برابر هند باعث شده است که ویل پوکوفسکی بیش از هرگونه رعب و وحشت هیجان انگیز باشد و بتسمن استرالیایی که در حال ظهور است ، پس از تماشای آنها در تلویزیون ، “تسلط بر جهان” صبر نمی کند تا کاسه های مهمانی را بپوشاند. محمد شامی ، امش یدوف ، محمد سراج و نائودیپ صائنی توسط یاسپریت بومری در حمله بولینگ بسیار پرشور هند هدایت می شوند. Ravindra Jadea ، Ravichandran Ashwin و Kuldip Yadav سه گزینه چرخشی هستند. پوکوفسکی در تعامل شبکه ای با رسانه های تبلیغ شده توسط یک پخش کننده رسمی شبکه سونی گفت: “… کاملاً هیجان انگیز است. بدیهی است که صرفاً به چالش کشیدن خود در سطح بعدی ، به خودی خود هیجان انگیز است.”

بوق تجاری

“بتسمن” جناح راست اضافه کرد: “شما این افراد را از طریق تلویزیون بر جهان تسلط می بینید و هرگز فکر نمی کنید که روزی بتوانم با آنها روبرو شوم. اما این به طور بالقوه می تواند به واقعیت تبدیل شود.”

این بازیکن 22 ساله می تواند XI را برای آزمون از 17 دسامبر ، زمانی که دیوید وارنر بازیگر نمایشی از آسیب دیدگی کشاله ران خود در طی سری ODI که اخیراً تکمیل شده بود و استرالیا 2-1 پیروز شد ، بهبود بخشد ، بسازد.

“من احتمالاً از نظر ذهنی هرچه زودتر آماده باشم ، درست وقتی فرصتی پیدا کردم ، فقط به آنجا بروم و همانطور که قبلاً گفتم ، فقط مراحل خود را اعمال کنید ، و بقیه از خودشان مراقبت خواهند کرد” – گفت پوکوفسکی.

پوکوفسکی در پاسخ به این س whetherال که آیا در بازی تورنمنت “A” استرالیا با “هند” فشار کمتری وجود دارد ، با توجه به وضعیت مصدومیت در تیم بزرگسالان ، گفت که او هنوز باید برای بدست آوردن جایگاه خود بازی کند.

وی گفت: “… شما همیشه یک انتظار یا تمایل به اجرا دارید ، بنابراین مهم نیست که اتفاق بیفتد در خیابان برای من خیلی تغییر کند.”

وی همچنین معتقد است که سری چهار دوره ای آینده حتی از آخرین سری که هند برنده شد شدیدتر خواهد بود.

وی گفت: “من به خاطر می آورم كه این یك سریال بسیار شدید بود ، به یاد می آورم كه تماشای آن حركت زیادی به نظر می رسید و بدیهی است كه وقتی دو تیم بسیار خوب مقابل هم قرار می گیرند ، به نظر می رسد كه این اتفاق می افتد.”

“بنابراین من تابستان امسال انتظار چیز دیگری ندارم ، اگر چیزی باشد ، این حتی شدیدتر خواهد بود. من فکر نمی کنم که ما آخرین بار اسمیتی (استیو اسمیت) و (دیوید) وارنر را داشته باشیم.

“بنابراین با داشتن این دو نفر ، امیدواریم که دیوید بتواند برخی اوقات از سری بلند شود و در فرم قرار بگیرد ، اگر نه آزمون اول ، و بدیهی است که اسمیتی در کنار هم باشد ، که بهترین آزمون در جهان است ، این یک مزیت بزرگ برای ما خواهد بود. “

پوکوفسکی ، که از 22 مسابقه درجه یک برای ویکتوریا 1720 دوش به ثمر رساند ، همچنین گفت که بازی توپ صورتی می تواند کمی متفاوت باشد و او از برگزاری “آزمون روز و شب” در آدلاید بسیار هیجان زده شد.

بالا رفته

او هنگامی که برای مقابله با برخی از مسائل بهداشت روان از کریکت استراحت کرد ، سفر جالبی داشت و دست راست از بقیه پشیمان نشد.

وی گفت: “احتمالاً برای بسیاری از جوانان ورزشکار متفاوت است ، اما صادقانه بگویم که لحظه ای پشیمان نشدم. چند سال جالب است ، اما برای من عالی بوده و احتمالاً برای اطرافیانم نیز عالی بوده است.” او گفت.

مباحث ذکر شده در این مقاله