AUS v. IND، 2nd T20I: متیو وید می گوید: پس از مرگ برنامه ها به خوبی اجرا نشد


کاپیتان استرالیایی ، متیو وید ، با شکست شش برابری از هند در دومین T20I ، اعتراف کرد که تیمش در اجرای برنامه های خود در هنگام مرگ موفق نشد زیرا هاردیک پاندیا و شرایاس آیر 37 دنباله را از سه پوشش گذشته دنبال کردند تا مهمانان را از خط خارج کنند. هند با این پیروزی در یک سری سه مسابقه با نتیجه 2 بر صفر به برتری بی نظیری دست یافت. ابتدا استرالیا با لحظه لحظه ای بار دیگر دردسرهای دیگهای بخار هند را بهم ریخت و طرف مقابل 194 را به علت ضربات متیو وید و استیو اسمیت در سالهای 58 و 46 ثبت كرد. صیدها به بازدید کننده کمک نمی کند.

بوق تجاری

هندوستان موفق شد در تمام مدت تعقیب و گریز در مسیر خود باقی بماند که Shihar Dawan و Virat Koli به ترتیب در ضربه های 52 و 40 بازی کردند. در ضربات آخر هاردیک (42 *) و شریاس (12 *) توانستند ضربات بزرگی بزنند تا مردان آبی پوش را با شش گل و دو گل پشت خط بیاورند.

“جالب بود. تا زمان آمدن هاردیک هنوز خیلی سرگرم کننده بود. شاید کمی غایب باشد. متأسفانه ما توپ را تا انتها خوب انجام ندادیم. وقتی شروع می کنید ، می خواهید فشار بیاورید ، اما از نحوه بیرون آمدن من ناامید شدم و زمان ویکت من. Zamp در چند سال گذشته عالی بوده است. ما در آخر نتوانستیم آن را برآورده کنیم. “

به دنبال سال 195 ، هند سریع شروع کرد زمانی که رقبا Shihar Dawan و K.L. راهول در پنج شوت اول 56 دوش انجام داد. با این حال ، هنگامی که رحول (30) را در ششم رد کرد ، این اندرو تای بود که توانست دستیابی به موفقیت مورد نیاز استرالیا را به دست آورد.

سپس کاپیتان کولی در وسط به داوان پیوست و این دو 39 گل برای گل دوم زدند ، اما در طی آن مشارکت سرعت به طور قابل توجهی کند شد و در تلاش برای یافتن یک ضربه برای آزاد کردن داوان (52) سرانجام در 12 گل خود را به آدام زامپا از دست داد. . سانجو سامسون با 15 شوت از 10 گل یک ضربه کوتاه زد ، اما در تلاش برای افزایش سرعت ، گل را به میچل اسوپسون از دست داد و در چهاردهم بازی هند را به 120/3 کاهش داد.

وقتی هند از شوت های آخر به 46 دویدن نیاز داشت ، دانیل سامس در گل شانزدهم گل اصلی کولی (40) را دریافت کرد و میهمانان را به تساوی کشاند. در هجدهم ، آیر و پاندا موفق به دویدن 12 دوش شدند و در نتیجه مهمانان در دو شوت آخر به 25 دوش نیاز داشتند. در فینال پاندیا و شریاس موفق به انجام کار شدند و در نتیجه هند با شش گل پیروز شد.

بالا رفته

پیش از این ، متیو وید و استیو اسمیت به ترتیب 58 و 46 بازی کردند تا مجموع استرالیا را در بیست فریم اختصاص داده شده به 194/5 برساند.

سومین و آخرین بازی T20I روز سه شنبه در زمین کریکت سیدنی برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله