AUS در برابر IND: یوزوندرا چاهال برابر جاسپر بومرا به عنوان بالاترین تیم ویکت مردان هند T20I است

استرالیا در مقابل هند: یوزوندرا چاهال برابر جاسپر بومرا به عنوان هند ، بالاترین تعداد دروازه بان در T20I مردان است

هند و استرالیا: یوزوندرا چاهال با 1/51 در T20I دوم به پایان رسید.© توییتر


روز یکشنبه ، یوزوندرا چاهال به بالاترین تیم ویکت هند در تیم Twenty20 International (T20I) مردان تبدیل شد. این پوشش پس از در نظر گرفتن اخراج استیو اسمیت در سری دوم مسابقات T20I از سه مسابقه استرالیا و هند ، به یک نقطه عطف رسید. این بازی در زمین کریکت در سیدنی برگزار می شود و با توجه به شکست در مسابقه افتتاحیه جمعه ، یک پیروزی برای میزبان است. حالا این بازیکن 30 ساله 59 ویکت در کوتاهترین قالب بازی دارد که در 44 بازی به تعداد خود رسیده است. یاسپریت بومرا بازیکن بسکتبال قبلا در این جدول پیشتاز بود ، اما اکنون در راس چاهال است.

بوق تجاری

پیش از این ، شهال سه ویکت را انتخاب کرده بود ، 25 چرخ در اولین T20I را در بین دو طرف در منطقه بیضی شکل مانوکا در کانبرا از دست داد. اسپینر برای پاها به دلیل طلسم خود به عنوان مرد مسابقه انتخاب شد که به تیم هند کمک کرد با برتری 11 دوش پیروز شود. سه اخراج چاهال ، افتتاح T20I را با یک گل 58 گل در کوتاهترین قالب کریکت بین المللی به پایان رساند و به او فرصت رسیدن به نقاط عطف را داد.

بلند شده

در اصل قرار نبود این بازیکن 30 ساله در بازی در کانبرا شرکت کند زیرا در تیم هند نامگذاری نشد. با این حال به این جلد فرصت داده شد تا پس از بیرون رفتن از زمین در بازی دوم ، به عنوان جایگزینی برای ضربه مغزی راویندرا جید عمل کند.

در فینال بیش از نوبت هند ، جید با تندر توپ میچل استارک به کلاه ایمنی برخورد کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله