AUS در برابر IND: پت کامینز در مورد بازی نسخه محدود برابر هند تصمیم نهایی نگرفته است


روز دوشنبه ، پات کامینز ، رهبر تیم استرالیا گفت که او هنوز درخواست تماس با یک تیم محدود با هند از 27 نوامبر را قبول نکرده است ، با وجود احساس تازه بودن پس از سه ماه گذراندن در زیست شناسی حباب های ایمن کامینز ، که هفته گذشته از امارات متحده عربی بازگشت و جایی که خود را در Calcutta Knight Riders در لیگ برتر هند یافت ، از اواخر ماه آگوست انگلیس ، لمس کرده است بین حباب های بیولوژیکی امن ، اما ترس خود را از خستگی ضعیف کرده است.

بوق تجاری

“(من) هنوز در مورد این موضوع تصمیم نهایی نگرفته ام. (این) اوقات بی سابقه ای است ، بنابراین بسیاری از مردم بیشتر وقت خود را در این حباب ها می گذرانند ، بنابراین ما تمام مکالمات را باز نگه می داریم ، کمی در مورد آن چت کنیم.” نزدیک تر به همه اینکه چگونه با هم جمع می شویم. ”کامینز وقتی از او در مورد استراحت در آستانه تابستان آزمون س askedال شد گفت.

به گفته cricket.com.au ، 27 ساله در طی یک کنفرانس ویدئویی گفت: “همیشه کریکت وجود دارد ، بنابراین ما اطمینان خواهیم داشت که همه ما با هدایت این مکالمات در مورد آن آزاد هستیم.”

کمینز توسط شمشیرهای سفید و قرمز توسط معاون ناخدا نامگذاری شد. یک سری عکسبرداری محدود پیش از یک سری تست چهار مسابقه ای که از 17 دسامبر در آدلاید آغاز می شود ، در سیدنی و کانبرا اتفاق می افتد.

بازیکنان توپ سفید استرالیایی ، از جمله استیو اسمیت و دیوید وارنر ، فقط یک هفته فرصت دارند تا برای افتتاح آزمون آماده شوند – یک شبانه روز در آدلاید.

“من تعجب نخواهم کرد اگر در طول تابستان مواقعی وجود داشته باشد که برخی از بازیکنان ممکن است کمی استراحت داشته باشند ، و نه تنها می دانند که زوج بعدی چقدر تنش دارند ، بلکه تور آفریقای جنوبی (فوریه-مارس) و چند سفر سال آینده را نیز می دانند.” ، – کامینز ، که از 30 آزمایش 143 ویکت برداشت.

مرد راست دست در حین تور گلوله سفید استرالیا در انگلستان در ساوتهمپتون و منچستر با حباب زیستی همراه بود و قبل از رفتن به امارات متحده عربی برای تهیه IPL ، در آنجا با حق رای دادن سوارکاران شوالیه کلکته بود.

او اکنون 14 روز را در قرنطینه در سیدنی به سر می برد و در 27 نوامبر ، روز افتتاحیه رویداد یک روزه در SCG ، به این تیم می پیوندد. با وجود حباب های زیستی قوی به مدت سه ماه ، کامینز گفت که احساس می کند این یک “مکان بسیار خوب” است.

“یکی از مزایای ماندن در حباب در امارات متحده عربی این بود که ما وقت زیادی را برای مسافرت صرف نکردیم. یک IPL معمولی که ما هر روز در یک شهر دیگر پرواز می کنیم ، بنابراین من فکر می کنم که بعضی اوقات می تواند به اندازه بازی کردن باشد.

بدون شک ، شش یا هفت ماهی که در خانه سپری کردیم (در زمستان) ما را در مکان بسیار خوبی قرار داد که منجر به تور انگلیس و IPL شد.

“با تورهای تازه ای به نظر می رسد که پایان تابستان نیست ، من آماده شروع تور و در یک مکان بسیار خوب هستم.”

کامینز همچنین گفت که او هندی های آنجا را نمی ترساند ، اما اگر موفق شود تاثیری بگذارد ، این یک امتیاز محسوب می شود.

بالا رفته

وی گفت: “اگر این اتفاق بیفتد ، من خوشحال خواهم شد. امیدواریم كه شرایط (مراحل) همانطور كه ​​ما استرالیایی ها عادت كرده ایم باشد.”

“بیایید امیدواریم که آنها کمی بیشتر از مکانهایی مانند هند حرکت و سرعت بیشتری داشته باشند ، بنابراین این یک امتیاز خانگی است.”

مباحث ذکر شده در این مقاله