AUS در برابر IND: ناتان لیون به تیم T20I اضافه شد ، استرالیایی ها منتظر نتایج اسکن آرون فینچ هستند


ناتان لیون اتومبیلرانی برای دو بازی باقیمانده برابر هند به تیم T20I اضافه شده است. “لیون” جایگزین اشتون آگار چرخنده چپ دست آسیب دیده شد. به او میچل اسوپسون پیوست که روز جمعه برابر هند مقابل هند بازی كرد. در همین حال ، کامرون گرین همه کاره آزاد شد تا برای تیم “A” استرالیا در یک بازی عملی مقابل “هند A” که از روز یکشنبه آغاز می شود ، بازی کند. همچنین ، کاپیتان آرون فینچ پس از مشکلات آسیب دیدگی در اولین مسابقه در انتظار نتایج اسکن است.

بوق تجاری

“وقتی اشتون هاگر با مصدومیت از سری # AUSvIND T20I بیرون آمد ، ناتان لیون چرخنده به استرالیایی ها پیوست!” ICC در توییتر.

در بیانیه افزود: “کاپیتان آرون فینچ به دلیل مشکلات آسیب دیدگی در اولین مسابقه منتظر نتایج اسکن است.”

روز جمعه ، ژنرال راویندرا جید از بقیه سری T20I که شامل شاردول تاکور بود.

Jadea که ضربه قدرتمند هندوستان را به 7/161 رساند ، در آخرین بازه بر روی کلاه ایمنی ضربه خورد.

یوزوندرا چاهل اسپینر در دومین بازی T20I مقابل استرالیا به عنوان “جایگزینی ضربه مغزی” وارد زمین شد.

در بیانیه BCCI آمده است: “راویندرا جید پس از برخورد به سمت چپ پیشانی خود در نیمه اول فینال اولین T20I مقابل استرالیا در کانبرا در 4 دسامبر سال 2020 ، دچار ضربه مغزی شد.”

بالا رفته

وی افزود: “تشخیص بر اساس ارزیابی بالینی در اتاق پانسمان در هنگام استراحت توسط تیم پزشکی BCCI تأیید شد. جید همچنان تحت نظر است و در صورت لزوم ، برای بررسی بیشتر براساس ارزیابی در صبح روز شنبه انجام می شود. بیشتر در سری فعلی T20I ،” .

هند با پیروزی در سه مسابقه سری T20I شروع شد که در روز جمعه استرالیا را در 11 مسابقه در اولین T20I در کانبرا شکست داد. دومین تورنمنت T20I بین دو تیم روز یکشنبه در زمین کریکت سیدنی برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله