AUS در برابر IND: میچل Svepson از کار در مورد افتتاح T20I ناامید است


برگشت پذیر پا ، میچل اسوپسون ، علی رغم گرفتن گل کاپیتان رقیب ، ویرا کولی ، از پذیرفتن 11 بار شکست استرالیا مقابل هند در اولین T20 International “ناامید” شد. سوپسون 27 ساله ، که پس از آسیب دیدگی عضله ساق پا ، چرخان چپ دست اشتون آگار را در پهلو جایگزین کرد ، با ارقام 1/21 در دو فریم بازگشت. با این حال ، او گناهکار بولینگ خیلی کوتاه بود زیرا او برای یک جفت چهار دست و پا ضربه خورد. سوپسون در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی گفت: “ببینید ، من از نحوه شب گذشته ام کمی ناامید شده ام.” او موافقت کرد که در درجه اول قرار دادن کوهلی یک تسکین است. Svepson اضافه كرد: “… بنابراین من فکر می كنم كه سه گل اول من خیلی موفق نبوده اند. بنابراین برای رسیدن به گل روی گل چهارم و به ویژه روی دروازه Wirath (كولی) ، حدس می زنم كه این آزادسازی فشار باشد.”

بوق تجاری

روتاتور کوهلی را “یک بازیکن غیرواقعی” توصیف کرد و گفت که دستیابی به موفقیت به او کمک کرد فشار را کاهش دهد.

“من به وضوح از حضور در آنجا بسیار هیجان زده بودم و این هیجان با تأکید بر تمایل به انجام خوب کارها و عملکرد در صحنه بین المللی اضافه شد …”

او با احساس تنش سریع اذعان کرد: “چند اعصاب بیندازید و من فقط کمی خسته شدم.”

سوپسون ، کاپیتان هندی ، گفت که کاپیتان هندی یک بازگشت آسان را به او داد: “بنابراین در کل من بسیار ناامید شده ام از اینکه من آویزان شدم ، اما گرفتن چنین ویکت همیشه خوب است.”

بالا رفته

در یادداشت دیگری ، وقتی از او س askedال شد که آیا می بیند دو چرخنده چرخش همزمان برای استرالیا بازی می کند ، گفت: “من فکر می کنم دو چرخنده چرخ عالی است. شما تاثیری را که چرخنده های T20 داشته اند ، عمدتا در همه مسابقات ؛ BBL (لیگ بیگ باش) ، IPL (لیگ برتر هند) ، کریکت بین المللی ، چرخش های زیادی وجود دارد که تأثیر زیادی دارند. ”

وی افزود: “این توانایی چرخاندن توپ به هر دو جهت ، ذهن بتسمن را دچار تردید می كند. در اینجا ، به نظر من ، اسپینرها از چنین برتری در قالب T20 برخوردار هستند.”

مباحث ذکر شده در این مقاله