AUS در برابر IND: سانجو سامسون از تیم هند می خواهد پس از پیروزی در مسابقات T20I برابر استرالیا ، “ادامه دهد”

استرالیا در مقابل هند: سانجو سامسون تیم هند را فرا می خواند

هند علیه استرالیا: سانجو سامسون برای اخراج استیو اسمیت در اولین T20I دست به یک اقدام جدی زد.© خبرگزاری فرانسه


سانجو سامسون پس از پیروزی در اولین T20I مقابل استرالیا در مانوکا بیضی در کانبرا به تیم هند تبریک گفت. میهمانان با برتری 11 دوی پیروزی و با نتیجه 1 بر صفر در سری سه مسابقه T20I پیش افتادند. سامسون در پلت فرم شبکه های اجتماعی توییتر صحبت کرد و از تیم هندی خواست تا “با دو بازی T20I و چهار مسابقه آزمایشی باقی مانده در مرحله فعلی” به کار خود ادامه دهد. این بازیکن 26 ساله توییت را خواند: “چه تیمی … چه مسابقه ای … چه پیروزی … بیایید جلو برویم.”

بوق تجاری

تیم هندی پس از ارسال به خفاش ، در مجموع 161 دوش را برای از دست دادن هفت ویکت در 20 بازی ارسال کرده است. Opener KL Rahul بهترین گلزن بود که از 40 زایمان 51 اجرا را انجام داد. سامسون در مدت کوتاه اقامتش در میدان چشمگیر به نظر می رسید و با زدن یک گل و شش قطعه 15 گل 23.

با این حال ، شاید تیم هند نتوانست به 161 برسد ، اگر Ravindra Jade نبود ، 23 گل از 44 گل. جید پنج مرز و شش مرز را شکست تا به بازدید کنندگان کمک کند تا مسابقه کلی را ارسال کنند ، که در یک مرحله چالش برانگیز به نظر می رسید.

بالا رفته

واگن استیشن پس از آنکه لبه بالایی کلاه ایمنی در فینال توسط میچل استارک قطع شد ، در مرحله دوم موفق به رسیدن به میدان نشد. جید با ضربه مغزی Yuzvendra Chahal جایگزین شد ، وی عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد.

چاهال اخراج کاپیتان استرالیایی آرون فینچ را توضیح داد ، که قبل از اخراج استیو اسمیت از آنجا خطرناک به نظر می رسید. اسپینر از سمت چپ T Natarajan پشتیبانی با کیفیت دریافت کرد و هر دو سه ویکت را انتخاب کردند.

مباحث ذکر شده در این مقاله