AUS در برابر IND: آرون فینچ از مخاطبان تشکر می کند ، می گوید: “بازی دوباره در مقابل تو ویژه بود”

استرالیا در برابر هند: او می گوید آرون فینچ از مخاطبان تشکر می کند

AUS در مقابل IND: آرون فینچ در سری ODI با نتیجه 2 بر 1 استرالیا را به پیروزی رساند و سری T20I شکست خورد.© خبرگزاری فرانسه


آرون فینچ ، سرپرست تیم محدود استرالیایی از هواداران برای حمایت از تیم در طی یک سری ضربات محدود مقابل هند تشکر کرد و گفت که بازی در مقابل آنها بسیار ویژه است. استرالیا در سری سه مسابقه ODI هند را 2-1 شکست داد و میهمانان در سری بازی های T20I سه مسابقه میزبان را با نتیجه 2-1 شکست دادند. فینچ پیروزی در سری ODI را “یک دستاورد چشمگیر” خواند و افزود که تیم “شخصیت” را در سری T20I نشان داد.

بوق تجاری

“این در طی چند هفته گذشته بسیار عالی بوده است! برنده شدن در سریال ODI در مقابل یک تیم بزرگ هندی یک موفقیت بزرگ برای مردم ما بوده است. سپس در T20 این همه جنگ و شخصیت را به نمایش بگذارید ، اما فقط نمایش های کوتاه ارائه دهید که چقدر به انجام کارهای بزرگ در این قالب نزدیک هستیم. از همه هواداران متشکرم ، بازی در مقابل شما بسیار مهم بود! “فینچ در پستی در اینستاگرام نوشت.

در اوایل روز ، کریکت استرالیا (کالیفرنیا) تأیید کرد که دیوید وارنر ، اولین بازی کننده ضرب و شتم ، در اولین تست این سری چهار بازی مقابل هند کنار گذاشته شده است.

هند و استرالیا باید در یک سری تست چهار مسابقه از 17 دسامبر در آدلاید به مصاف یکدیگر بروند. اولین مسابقه این مجموعه یک مسابقه شبانه روز است.

وارنر در دومین سری از مسابقات ODI در سه مسابقه با هند ، عضله اداكتور را مصدوم كرد و سپس آخرین سری ODI و سه مسابقه T20I را مقابل بازدیدكنندگان از دست داد.

در حالی که بیشتر تیم آزمایش استرالیا در حال سفر به آدلاید هستند ، باتمن چپ دست برای ادامه توانبخشی و درمان تخصصی در سیدنی باقی خواهد ماند.

بالا رفته

“من احساس می کنم که در مدت زمان کوتاهی پیشرفت زیادی داشته ام و بهتر است اینجا در سیدنی بمانم و به کار خود ادامه دهم تا بتوانم خودم را به حالت کامل برگردانم. آسیب دیدگی خیلی بهتر است اما من باید بتوانم خودم را برآورده کنم ذهن و هم تیمی هایم که او 100 درصد آماده شرکت در مسابقات آزمایشی است ، “وارنر در یک انتشار رسمی گفت.

وی افزود: “این شامل دویدن بین ویکت و تحرک در زمین است. اکنون احساس می کنم فرصتی برای بازی در اوج ندارم و 10 روز دیگر مهم است.”

مباحث ذکر شده در این مقاله