AIFF درخواست تجدید نظر Kerala Blasters را علیه جریمه 4 کروری روپیه به دلیل ترک بازی ISL رد کرد.

تصویر نماینده کرالا بلسترز© توییتر

فدراسیون فوتبال سراسر هند روز جمعه درخواست تجدیدنظر اف سی کرالا بلاسترز را علیه جریمه 4 کروری روپیه ای که به دلیل رفتار نادرست و انصراف از بازی پلی آف ISL مقابل اف سی بنگالورو تحمیل شده بود رد کرد. کمیته همچنین درخواست تجدیدنظر سرمربی KBFC، ایوان ووکومانوویچ، در مورد جریمه 5 لک روپیه و محرومیت 10 بازی را رد کرد. در هر دو مورد، کمیسیون تجدیدنظر با تایید تصمیمات قبلی کمیسیون انضباطی، خواستار «پرداخت جریمه مربوطه ظرف دو هفته» شد. بازی پلی آف ISL آنها در 3 مارس وقتی کرالا بلاسترز از زمین خارج شد و گفت که ضربه ایستگاهی برنده وقت اضافه سونیل چهتری “مشروع” نبود، جنجال برانگیخت.

آنها مدعی شدند که کریستال جان داور قبل از ضربه زدن چهتری سوت را نزند و بازیکنان آماده نبودند.

با برتری در وقت اضافه، بنگالورو اف سی با نتیجه 1-0 برنده اعلام شد و به نیمه نهایی ISL راه یافت.

کمیته استیناف در تصمیم خود گفته است: “تقاضای تیم تجدیدنظر رد شده و کرالا بلسترز اف سی موظف به پرداخت جریمه 4 کرور روپیه ای که توسط کمیته انضباطی تعیین شده است.”

در رابطه با درخواست تجدیدنظر ایوان وکومانوویچ، کمیته استیناف گفت: «این کمیته تشخیص می‌دهد که درخواست تجدیدنظر مربی تجدیدنظر رد شده و ایوان وکومانوویچ به پرداخت 5 هزار روپیه جریمه و 10 جلسه محرومیت و محرومیت محکوم شده است. در رختکن و نیمکت تیم نباشد، صرف نظر از اینکه با کدام تیم قرارداد امضا کرده است.

این بیانیه می افزاید: «هر مسابقه ای که قبلاً چنین محرومیت و عدم صلاحیت برای آن انجام شده باشد، به منزله تبعیت از این تصمیم خواهد بود.»

کمیته انضباطی در تصمیم اولیه خود در 31 مارس همچنین اعلام کرد که باشگاه و مربی باید عذرخواهی عمومی کنند که در غیر این صورت جریمه به ترتیب به 6 کرور و 10 میلیون روپیه افزایش می یابد.

باشگاه در فرجام خواهی خود به بیهودگی جریمه استدلال کرد و خواستار کاهش آن به حداقل میزان برای انصراف از مسابقه شد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله