AIFF اشاره به تداوم “دنربی” ، نقش بازیکنان زیر 17 سال در تیم بزرگسالان آینده – فوتبال دارد

توماس دنربی ، سرمربی تیم می توانست ادامه دهد ، اما سفر چندین فوتبالیست هندی او حتی قبل از اینکه بتوانند راهی به شهرت برسند ، پایان یافت و با مهربانی جام جهانی زنان زیر 17 سال را لغو کرد. آنها که مدتها و مدتها کار کرده اند ، به تقصیر خودشان این رویداد عظیم را از دست خواهند داد. فدراسیون فوتبال تمام هند (AIFF) روز چهارشنبه اطمینان داد که آنها به زودی برای انتخاب در تیم بزرگسالان مورد بررسی قرار می گیرند.

“من معتقدم که برخی از بازیکنان متولد این تیم در سال 2005 می توانند به جام جهانی فوتبال FIFA 2022 زنان U20 راه پیدا کنند. فیفا هنوز مورد استفاده قرار نگرفته است (با محدودیت های سنی) ، اما ما معتقدیم که در سال 2005-2007 متولد خواهد شد.

“همه این بازیکنان بخشی از برنامه کلی توسعه فوتبال زنان هستند. آنها همچنان در اردوی ملی حضور خواهند داشت. “این تیم با در نظر گرفتن تمرینات و میزان آمادگی خود ، تیم اصلی خواهد بود که در اولین مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا زیر 20 سال در مارس 2021 بازی خواهد کرد.” وی گفت بسیاری از این بازیکنان (جام جهانی زنان 20 و زنان زیر 20 سال 2022 را از دست خواهند داد) به تیم ملی بزرگسالان در جام ملت های آسیا در آسیا در فوتبال آسیا در سال 2022 ، کشور میزبان ، خواهند رسید.

مسابقات هند که به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 به سال 2021 موکول شد ، روز سه شنبه توسط هیئت حاکمه جهانی فیفا لغو شد و به این کشور حق میزبانی نسخه 2022 اعطا شد.

بیش از نیمی از بازیکنانی که سال گذشته به اردوی ملی فراخوانده شده اند تا خود را برای مسابقات آماده کنند که تا سال 2020 لغو شد ، تا سال 2022 بالای 19 سال خواهند بود.

AIFF در نظر دارد تیم زنان Arrows هند را تشکیل دهد (به عنوان مثال ، مردانی که در I-League شرکت کردند) برای حضور در لیگ قهرمانان زنان هند.

داس خاطرنشان کرد سرمربی دنربی پس از تمدید قرارداد هدایت تیم هند را در نسخه 2022 بر عهده خواهد داشت.

“ما معتقدیم توماس مربی مناسب تیم جام جهانی زیر 17 سال است. اکنون او در هند تجربه کسب کرده است ، خدمات خوب و ارتباط بسیار خوبی با کارکنان پشتیبانی دارد. وی گفت: “ما قطعاً در مورد تمدید قرارداد با كمیته فنی AIFF بحث خواهیم كرد.”

وی در پاسخ به این سال که آیا کشورهایی که به مسابقات 2020 راه یافته اند ، مانند ژاپن ، اسپانیا ، انگلیس و آلمان تا سال 2022 باقی خواهند ماند ، گفت: “هنوز مشخص نیست ، اما منطقی به نظر می رسد که از لحظه برگزاری جام جهانی زیر 17 سال در سال 2020 لغو می شود ، و احتمالاً یک گروه سنی جدید وجود دارد ، مسابقات مقدماتی دوباره برگزار می شود. “وی گفت که به دلیل لغو AIFF هیچ خسارت مالی نخواهد داشت و فدراسیون ملی با FIFA در مورد موضوع ادامه کار با کمیته سازماندهی محلی فعلی تا سال 2022 گفتگو کنید.

داس گفت فیفا “بهترین تصمیم” را برای لغو مسابقات 2020 گرفته است زیرا “ما هنوز از سال 2021 مطمئن نیستیم” در مورد بیماری همه گیر.

“تعیین یک جام جهانی در شرایط نامشخص و بازی در یک استادیوم بدون تماشاگر منطقی نیست.” امیدوارم که این واکسن تا اواسط سال 2021 تولید و در دسترس باشد و سپس زندگی به حالت عادی برگردد. “جام جهانی زنان زیر 17 سال و جام زنان آسیا 2022 تأثیر زیادی در فوتبال زنان در هند خواهد داشت و به آماده سازی تیم ها برای صعود به جام زنان 2026 و جام جهانی زنان 2027 فیفا کمک می کند. .

این تصمیم توسط دفتر شورای فیفا اتخاذ شد ، که وضعیت به وجود آمده در نتیجه همه گیری و تأثیر بیشتر آن بر فوتبال را محاسبه کرد.

فیفا هم جام جهانی زیر 17 سال زنان و هم جام جهانی زیر 20 سال را که قرار بود به ترتیب در هند و کاستاریکا برگزار شود لغو کرده است اما به هر دو کشور حق میزبانی دوره های 2022 را داده است.