Aditya Narayan عکس مورد علاقه خود را با سوئد آگواروال از عروسی به اشتراک گذاشت ، این همان چیزی است که Neha Kakkar اظهار نظر کرد – موسیقی

آدیتیا نارایان ، خواننده بازیگر سینما ، روز پنجشنبه در اینستاگرام شرکت کرد تا عکسی شیرین با همسرش شوتا آگروال به اشتراک بگذارد. این زوج اوایل این هفته در بمبئی گره زدند.

در عکس جدید ، آدیتی در حالی که سرخ شد ، بوسه ای بر صورت سوئد گذاشت. آنها با لباس عروسی سنتی دیده شدند – ممیزی با یک روسری طلایی و سوئدی با پای صورتی. ممیزی عکسی به مناسبت گفتگوی معروف لیام نیسان از فیلم “فیلمبرداری” داد. وی نوشت: “من تو را پیدا خواهم کرد … و با تو ازدواج خواهم کرد # # سوکتاکیشاآدی”.

خواننده Neha Yakkar نیز با ارسال نظر: “خیلی زیبا … تبریک می گویم!” گزارش شد که Neha و Oditya در اوایل سال جاری ازدواج می کنند ، بعداً معلوم شد که این یک تبلیغ تبلیغاتی برای نمایش هند بت آنها و یک آهنگ جدید توسط برادرش تونی کاکار است. “عروسی” در خبرها بود که پدر و خواننده ادیتی Udit Narayan به همراه همسرش Deepa Narayan Ja به این برنامه آمدند و خبر را اعلام کردند. والدین نهی نیز روی صحنه رفتند و تأیید خود را درباره این مسابقه ابراز داشتند. ماجرا وقتی فیلم های تبلیغاتی ویژه قسمت “عروسی” فیلمبرداری شد ، با حضور قاضی Necha قاضی ویشال دودلانی ، مراسم بیشتر تعمیق شد. Neha بعداً گفت که در عوض اودیتیا با سوئد ازدواج خواهد کرد.

Neha خودش چند ماه پیش با خواننده Rohanprit Singh ازدواج کرد. آنها در دهلی با حضور دوستان نزدیک و خانواده عروسی برگزار کردند.

همچنین بخوانید: Kangana Ranaut-Dilitit Dosanj زشت می شود: او او را حیوان خانگی قرآن جوهر صدا می کند ، او می گوید که “tamez” ندارد

اودیتا و شوتا 12 سال است که یکدیگر را می شناسند و در فیلمبرداری فیلم “Shaopit” او ملاقات کرده اند. “این یک فصل کاملاً جدید در زندگی من است. من مشتاقانه منتظر زندگی ام با سوئد هستم. ما 12 سال است که با هرکدام از آنها آشنا هستیم و 10 سال است که با هم قرار می گذاریم. به یک معنا ، ما با از دست دادن تکه های پازل ، پازل زندگی را تمام می کنیم … بله او در مصاحبه ای با SpotBoye گفت: “بسیاری از احساسات بر من جوشیدند. ما یکدیگر را به عنوان یک دوست پسر می شناسیم ، اما مردم می گویند که پس از ازدواج همه چیز تغییر می کند. پس بیایید ببینیم.”

دنبال کردن @htshowbiz بیشتر