AB De Villiers از “دختر زیبا” استقبال می کند ، یک عکس جذاب به اشتراک می گذارد

AB de Ville به همراه همسر و دختر تازه متولدش در عکسی که در اینستاگرام منتشر شده است© اینستاگرام


AB de Villiers کریکت آفریقای جنوبی برای استقبال از اضافه شدن جدید خانواده اش به اینستاگرام رفت. وی گفت همسرش دانیل در 11 نوامبر سال 2020 دختر اولشان را به دنیا آورد و نام او ژنته دو ویل بود. این دروازه بان-دروازه بان اخیراً همراه با Royal Challengers Bangalore (RCB) در امارات متحده عربی (امارات) حضور داشت. او با رفتن به شبکه های اجتماعی ، تصویری با همسرش و انته منتشر کرد. او این را به عنوان زیر عنوان کرد: “11-11-2020 ما در جهان با یک دختر فوق العاده Jente de Ville ملاقات کردیم ، شما علاوه بر خانواده ما و چنین نعمتی هستید. ما از شما سپاسگزاریم! از شما سپاسگزاریم!” Dunky در اینجا.

بوق تجاری

دی ویل و دانیل پس از مدتها آشنایی در مارس 2013 ازدواج کردند. در سال 2015 ، آنها اولین فرزندشان را ملاقات کردند. آبراهام دو ویل. در سال 2017 ، آنها پسر دوم به نام جان دی ویلیر داشتند.

در امارات متحده عربی در IPL 2020 De Villiers و RCB مرحله لیگ را در جایگاه چهارم به پایان رساندند و در حذف به SunRisers Hyderabad (SRH) باختند. او 15 مسابقه انجام داد و 454 دوش با ضربات 158.74 به ثمر رساند. او همچنین پنج نیم قرن مجسمه سازی کرد. حداکثر تعداد آن شامل 33 چهار و 23 مورد شش نفره بود.

او از مسابقات Big Bash League (BBL) 2020 بیرون آمد و اکنون مدتی را با خانواده اش سپری خواهد کرد.

بالا رفته

دی ویل با اعلام خروج خود از کریکت بین المللی در سال 2018 ، سعی در بازگشت داشت و اخیراً در سال 2020 اعلام کرد که می خواهد به جام جهانی T20 FIFA بازگردد که اکنون به تعویق افتاده است.

جالب است که ببینیم آیا این 36 ساله دوباره نماینده کشور خود خواهد بود یا خیر.

مباحث ذکر شده در این مقاله