AB De Villiers آهنگ جدیدی را منتشر کرده است. دارای موزیک ویدیو توسط ویرات کولی ، یوزوندرا چاهال ، و دیگران

[ad_1]

AB De Villiers آهنگ جدیدی را منتشر کرده است.  در این ویدیو ویرات کولی ، یوزوندرا چاهال و دیگران حضور دارند

A. B. de Ville و Virat Collie در حین آموزش Royal Challengers Bangalore© BCCI / IPL


کریکت کریکت آفریقای جنوبی AB de Villiers آهنگ جدیدی را به همراه خواننده Karen Zoid و گروه کر جوانان Ndlow منتشر کرده است. این ترانه همچنین دارای کریکت هایی با بازی های Wirath Kohli، Dale Stein، Chris Morris، Kagis Rabada، Yuzvendra Chahal و Henrich Norte است. با ورود به توییتر ، Royal Challengers Bangalore (RCB) دروازه بان ، خفاش ، کلیپ را به اشتراک گذاشت و آن را صدا زد: “این آهنگ را به همراهkarenzoid وChoirAfrica نوشت. همه ما بسیار متفاوت هستیم اما متحد هستیم ، و تصویر عالی را ایجاد می کنیم!”

بوق تجاری

https://www.youtube.com/watch؟v=4xJ4q-V2Glc

این آهنگ “POLME” نام دارد و مربوط به جشن روح انسان است. این متخصص T20 در صنعت موسیقی تازه وارد نیست و همچنین یک آلبوم پاپ دو زبانه در سال 2010 با خواننده Ampie du Preez منتشر کرد.

دی ویلیرز در حال حاضر در لیگ برتر هند (IPL) 2020 در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) است.

RCB در حال حاضر با کسب 13 امتیاز از 12 مسابقه در رده دوم جدول لیگ قرار دارد. در پنج مسابقه گذشته آنها دو بار برنده و سه بار باختند. RCB در بازی بعدی در تاریخ 31 اکتبر به مصاف SunRisers Hyderabad (SRH) می رود.

بالا رفته

این فصل دی ویل در 12 مسابقه بازی کرده است و 338 دوش را با ضربه 171.21 به ثمر رسانده و 26 چهار ضرب و 20 گل زده است. همچنین چهار نیم قرن اسیر شد. وی اولین حضور خود را در آفریقای جنوبی در سال 2004 انجام داد و به مدت 15 سال نماینده تیم ملی بود. وی همچنین سه بار به عنوان بازیکن سال ICC ODI انتخاب شده است.

در سال 2018 ، او از همه قالبهای کریکت بین المللی کناره گیری کرد ، اما قصد خود را برای بازگشت و نمایندگی کشورش در مسابقات جام جهانی T20 اعلام کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]