6 روش برای تشخیص کفش اصلی از کفش CATerpilar کاترپیلار

چگونه می توانید تشخیص دهید کفش کاترپیلار که می خرید اصلی یا تقلبی است؟
کفش کاترپیلار از ویژگی هایی برخوردار است که با کمی دقت می توانید اصل بودن این محصول را تشخیص دهید.
1. جعبه کفش
جعبه کفش باید مشخصات شرکت را داشته باشد ، همچنین رنگ سازمانی و آرم شرکت باید روی آن قرار گیرد.

2. مشخصات برچسب مشخصات چسبیده به جعبه کفش کاترپیلار برچسب مشخصات باید حاوی تعداد مشخصی از کفش ، تصویر کفش ، مدل ، رنگ و اندازه کفش باشد.

3. آرم شرکت در کف کفش حک شده است
توجه داشته باشید که شرکت کفش کاترپیلار آرم CAT را در کف تمام کفش های خود قرار می دهد.
4. برچسب مخصوص مشخصات داخلی کفش (برچسب کفش)
برای اطمینان مطمئن شوید که برچسب با مشخصات جعبه کفش دقیقاً همان برچسب داخلی با مشخصات کفش است. دو 5. کیفیت دوخت
همه مارک های معتبر نظارت و طراحی دقیق برای تولید محصولات خود دارند.

6. پوشش کفش های کاغذی را در جعبه قرار دهید
اکثر شرکت های بزرگ حتی روی روکش های کاغذی اطراف کفش در جعبه تمرکز کرده و اطلاعات یا آرم شرکت ها را روی کاغذ وارد می کنند. کفش کاترپیلار

چکمه های کاترپیلار یکی از محبوب ترین انواع کفش ها در بین افراد ، به ویژه آقایان است. متاسفانه امروزه بسیاری از افراد سودجو بازارهای جعلی ایجاد می کنند و کالاهای تقلبی را به جای بازارهای واقعی عرضه می کنند. متاسفانه بسیاری از شرکتهای تقلبی در تولید کفشهای تقلبی از مهارت و تبحر زیادی برخوردارند به طوری که تشخیص اصل از تقلبی برای مصرف کننده بسیار دشوار است. کفش کاترپیلار اما خوشبختانه مارک های شناخته شده قبل از ارائه محصول اصلی از تکنیک ها و نکات خاص خاصی استفاده می کنند که با کمک آنها می توانید با خیال راحت تری خرید کنید. در این مقاله ، ما راهنمای کاملی برای تشخیص کفش اصلی Caterpillar از کفش تقلبی آماده کرده ایم.

راهنمای تشخیص کاترپیلارهای واقعی از جعلی ها
1- جعبه کفش را بررسی کنید
تمام کفش های اصلی کاترپیلار در بسته بندی محکم و با کیفیت و با ترکیب رنگ های زرد و سیاه بسته بندی شده اند. بارکد و لوگوی کاترپیلار کاملاً روی جعبه چاپ شده است و شما می توانید کفش کاترپیلار با استفاده از نرم افزار بارکد خوانی به راحتی این محصول را در اینترنت جستجو کنید.

راهنمای تشخیص کاترپیلارهای واقعی از جعلی ها

2- به برچسب های روی جعبه توجه کنید
تمام اطلاعات مربوط به رنگ ، اندازه و مدل کفش کاترپیلار شما در برچسب سفید روی جعبه موجود است. توجه داشته باشید که اطلاعات روی برچسب همان نوع کفش داخل کفش است. از آنجا که مارک کاترپیلار می تواند در کشورهای مختلفی مانند تایلند یا چین تولید شود ، کفش کاترپیلار ممکن است طرح برچسب ها متفاوت باشد ، اما تمام مشخصات کفش باید روی برچسب نوشته شده باشد.

راهنمای تشخیص کاترپیلارهای واقعی از جعلی ها

3- به آرم کف کفش توجه کنید
پایین و زیره تمام کفش های اصلی CAT به همان شکل خاص و به رنگ زرد حک شده است. این آرم باید دقیقاً مطابق با طرح اصلی لوگوی Caterpillar باشد و هیچگونه کفش کاترپیلار مقایسه ای در طراحی آن دیده نشود. علاوه بر آرم ، کلمه R به معنی کالاهای ثبت شده یا تجاری باید حک شود.