3rd T20I: بیهوده پنجاه Wirath Kohli در نقش متیو وید ، گلن ماکسول استرالیا را به یک پیروزی تسلیت رساند


نبرد 85 کاپیتان هندی ویرا کولی کافی نبود زیرا استرالیا در سومین مسابقه T20 International در سیدنی 12 بازدید کننده را شکست داد تا از سفیدپاشی های پی در پی جلوگیری کند. نیمی از قرن توسط متیو وید و گلن مکسول و میچل اسوپسون در سفر سه مجلسی به استرالیا کمک کرد هند را شکست دهد ، که این سری را 2-1 پیروز شد. وید 80 از 53 زایمان را شکست ، در حالی که ماکسول با رسیدن 187 هدف استرالیا به هند ، به 54 رسید. اگر بتسمن پشتیبانی قابل توجهی از کوهلی ارائه نداد ، هند موفق به بیرون راندن کل بازی نشد و میچل اسوپسون طلسم پیروز مسابقه را بر عهده گرفت.

بوق تجاری

این شکست به روند پیروزی 10 مسابقه هند در کوتاهترین قالب بازی پایان داد. همچنین امیدهای هند برای ثبت رکورد 100 درصد پیروزی در T20I در یک سال تقویمی را متوقف کرد.

هند با پیروزی در تساوی و انتخاب پیچ و مهره شروع خوبی داشت و واشنگتن ساندر ضربه ای زد تا آرون فینچ از زمین خارج شود.

اما متیو وید همان جایی را که در T20I دوم متوقف شد شروع کرد و با حمایت استیو اسمیت آزادی را به ثمر رساند. پس از سقوط اسمیت در دهم ، ماکسول به وید پیوست.

وود خیلی زود برای نیمه دوم سال درگذشت که این دو به دیگهای بخار هند حمله کردند.

هند در زمین شلخته بود ، ماکسول دو بار اقدام به ارسال پرونده کرد. یوزوندرا چاهال هنگام تعقیب اسکی که صید آن آسان بود فکر می کرد که دارای یک دست راست است اما تکرارها نشان داد که این توپ بدون توپ در هنگام عبور اسپینرها است.

وید در 53 از آخرین زایمان به 80 مورد از آخرین زمان سقوط کرد و به هفت حد و دو شش رسید.

در 20 ام ، پس از رسیدن او به نیم قرن ، T. Natarajan کاسه را برداشت. هنگامی که استرالیا 5/186 را روی تخته قرار داد ، او در توپ 36 گل خود 54 توپ را به سه حد و سه شش رسید.

واشنگتن سوندار با شماره های 2/34 بهترین دیگ بخار هند در شب بود.

هند در همان آغاز تعقیب و گریز با ناکامی روبرو شد و KL Rahul برای مدت طولانی گلن ماکسول را به درستی زد و سرویس دوم را زد.

ویرات کوهلی تقریباً در این سوم دنبال می شد ، اما این بار استیو اسمیت با آزاد کردن زندگی ، زندگی دوم را به کوهلی بخشید.

کوهلی که دوباره توسط اندرو تای از سالن بولینگ خود رها شد ، با به ثمر رساندن نیمه 25 ام T20I از موقعیت های خود حداکثر استفاده را کرد ، حتی در شرایطی که هند برای گرفتن پشتیبان از میچل سوپسون ، برای مدت کوتاهی شیار دوان ، سانجو سامسون و شرایاس آیر را از دست داد.

هاردیک پاندیا در هنگام مرگ پشتیبانی هایی را به صورت قدرت شلیک ارائه داد ، اما به اشتباه با هانزدهم هجدهم با آدام زامپا شلیک کرد تا پرونده های زیادی را در کولی ترک کند.

از 36 مورد مورد نیاز از دو پوشش گذشته ، کهلی سعی کرد از اوایل نوزدهم به دنبال Ty برود ، اما اولین بار زایمان را به نقطه عقب انجام داد که در آن دنیل سامس با درخشش شیرجه زد.

کوهلی در امتیاز 61 در امتیاز 61 خود چهار محدودیت و سه امتیاز عالی کسب کرد ، اما ضربه ناکافی بود زیرا استرالیا با راحتی مسابقه را تماشا کرد.

بلند شده

میچل سوپسون ستاره توپ استرالیا با توپ بود و در 23 ضربه در چهار شوت سه ویکت گرفت.

پس از اینکه استرالیا 2-1 سری ODI را برد ، اکنون هند سری T20I را برنده شده است. اکنون دو تیم در چهار مسابقه آزمایشی روبرو می شوند که از 17 دسامبر آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله