3rd ODI ، پیش نمایش: هند تا زمانی که استرالیا بتواند آزمایش کند ، برای افتخار بازی می کند


هنگامی که بولینگ های هندی موفق نشدند هیچ کنترلی بر بتمن های استرالیایی به رهبری استیو وارد کنند ، چیزی که به عنوان نبرد واقعی بین استرالیا و هند در سریال بین المللی سه مسابقه “یک روز” شناخته می شد ، کاملاً مرطوب بود. اسمیت و آرون فینچ ، مهمانان را که کوه ها را زمین می زنند ، ترک می کنند و در هر دو مسابقه صعود می کنند ، که موفق به انجام این کار نشدند. بنابراین ، زیر 0-2 در این سری ، هند تنها می تواند به پیروزی در خرید روز چهارشنبه در Concern Manuka Aval امیدوار باشد. از طرف دیگر ، استرالیا می تواند بازیکنان ذخیره خود را به عنوان سرمایه گذاری برای آینده نشان دهد. در هر صورت ، آنها خدمات دیوید وارنر را که در آخرین ODI هنگام ترک زمین مصدوم شد ، از دست خواهند داد.

بوق تجاری

اگرچه هندی ها با مشکلات مهم جسمی دست و پنجه نرم نمی کنند ، اما زخم های ذهنی باید بسیار زیاد باشد. بولرها به محض از دست دادن پرتاب های پرتاب کننده توسط ویرات کوهلی ، کاملاً از هر دو بازی کنار کشیدند و پس از آن شانس های مقاومت ناپذیری برای بتمن ها باقی ماند.

در حالی که هند در هر دو مسابقه از مرز 300 دوش عبور کرد ، این واقعیت که آنها به ترتیب 66 و 51 دوش را از دست دادند ، تفاوت را نشان می دهد.

این تخلف در واقع می توانست بزرگتر باشد – حداقل در بازی دوم استرالیا 400 خوب به نظر می رسید ، در حالی که در طول هر دو بازی آنها پای خود را از شتاب دهنده برمی داشتند و چند خط آسان برای خط پایین هند انجام می دادند.

سیدنی حتی آهنگهایی نسبتاً مناسب ارائه داد ، اما برای هیچکدام تغییر چندانی نکرد. اما بولرهای استرالیایی از سر و شانه ها بالاتر از همتایان هندی خود بودند ، چه در بخش بولینگ سریع و چه در پشت.

نائودیپ ساینی و یوزوندرا چاهال عابر پیاده به نظر می رسیدند ، در حالی که حتی جاسپر بومرا ، یکی از بهترین های این حرفه ، معمولی به نظر می رسید. یکی از بازیکنان بولینگ که در اکثر موارد خود را در برابر همه شانس ها حفظ می کرد ، محمد شامی حداقل در اولین مسابقه قبل از ضرب و شتم در پارک بود.

چنین موقعیت بولینگ در بازی دوم بود که تاکنون نامناسب هاردیک پاندیا و مایانک آگروال مجبور بودند در ODI دوم وارد بولینگ شوند و در واقع قابل احترام به نظر می رسیدند!

در مورد ضرب و شتم ، عبور از این امتیازات عظیم همیشه دشوار بوده است. پاندا ، Shihar Davan ، Koli و K.L. راهول مقداری مبارزه نشان داد ، اما هیچ یک از آنها به رقم عظیم سه رقمی نزدیک نبودند که بتواند تعقیب و گریز را حتی نزدیکتر کند.

بالا رفته

در مورد چوب زدن در استرالیا ، آنها واقعاً جای نگرانی ندارند. کمترین امتیاز در ODI دوم با بالاترین سفارشات 60 بود و اسمیت با خوشحالی پیش رفت و دومین صد متوالی خود را در یکی از سریعترین نمایشگرهای اخیر ثبت کرد.

استرالیا به جز آسیب دیدگی وارنر و نمایش بی تفاوت میچل استارک واقعاً نگران کننده نیست. اما بقیه قایق ها ، به ویژه جاش هازلوود ، پت کامینز و آدام زامپا ، همه را کنار هم نگه داشتند.

مباحث ذکر شده در این مقاله