2nd ODI: گلن ماکسول حماسه حماسه پادشاهان XI ، مربی پنجابی واتس ، واسم جفر را پس از ضربه ای فوق العاده زد

هند و استرالیا: گلن ماکسول با حماسه پس از ضربه خیره کننده مربی KXIP به یادداشت حماسی دست یافت

هند و استرالیا: گلن ماکسول به میدان کریکت سیدنی می رسد.© خبرگزاری فرانسه


گلن ماکسول با وجود نمایش های ضعیف خود در لیگ برتر هند (IPL) 2020 ، سکوت منتقدان خود را با نمایش های تهاجمی برای استرالیا در سری ODI مقابل هند به چالش کشید. واگن استیشن در 45 شوت از 19 گل در اولین ODI یک شوت سریع به ثمر رساند. او این کار را با یک ضربه ناگوار شکست ناپذیر 63 از 29 زایمان در ODI دوم در زمین کریکت در سیدنی روز یکشنبه ادامه داد. واسم جفر ، که مربی وزنه برداری در تیم Maxwell’s Kings XI Punjab (KXIP) IPX است ، در توییتر صحبت کرد تا 32 ساله را با یک الگوی رفتاری خنده دار از فیلم “Sarfarosh” بالیوود حفاری کند.

بوق تجاری

او در طی ODI دوم یک توییت ارسال کرد.

در عکس ناصرالدین شاه را مشاهده می کنید ، که گفتگوی برجسته خود را بازگو می کند: “Gunah Hai Ye! (this is a crime!)”

استرالیا در هر دو مسابقه ODI با اختلاف زیاد پیروز شد و در یک سری سه مسابقه برتری خود را به 2-0 افزایش داد. بعد از ODI هر دو طرف در سه سری تست T20I و چهار مسابقه به مصاف یکدیگر می روند.

بالا رفته

هند در طی ODI دوم وضعیت بدی داشت ، استیو اسمیت قرن را اسیر کرد. او 104 شوت با 64 گل زد. در همین حال ، حتی دیوید وارنر (83) ، آرون فینچ (60) و مانوس لابوشان (70) نیز به نیم قرن رسیده اند.

بخش بولینگ هند توسط افرادی مانند اسمیت ، ماکسول و لابوشان متلاشی شد. حتی جاسپر بومرا هم نتوانست راهی پیدا کند ، 79 دویدن را برای 10 شوت از دست داد و فقط اخراج را ثبت کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله