2020 نهایی 2020: Radha Yadav اولین کسی بود که در تاریخ 5 بار مسابقات شرکت کرد. تماشا کردن

فینال چالش زنان T20 2020: رادا یدوف اولین کسی بود که در تاریخ مسابقات پنج ویکت کرد.  تماشا کردن

فینال قهرمانی T20 بانوان: رادا یدوف در چهار شوت 5-1 به پایان رسید.© IPL / توییتر


Rada Yadava اولین بار در تاریخ دیگ بانوان T20 چالش بود که پنج ویکت را به خود اختصاص داد ، در حالی که در نسخه نهایی سال 2020 در 4 فریم “Supernova” 5 “از 16 مقابل 5” Trailblazers “به پایان رسید. او سه گل از این پنج ویکت را در نیمه آخر نیمه اول بدست آورد وقتی که سوفی اکلستون (1) ، هارلین دئول (4) و جولان گسوامی (1) را اخراج کرد قبل از اینکه ناتان شانت (0) روی آخرین گل تمام شود. 20th ، که فقط یک مسابقه برای Trailblazers داد. در نتیجه ، تریل بلیزرها پس از تساوی Supernovas و انتخاب در زمین به 118 در 8 محدود شدند.

بوق تجاری

رادا همچنین ریچ گوش را زودتر از این سرویس با 10 اخراج کرد زیرا تریل بلیزرها پس از اخراج کاپیتان و بهترین گلزن شب مرگ ماندانا (68 از 49) در پانزدهم ، سرعت خود را کم کردند و به طور موثر تسلیم شدند.

تازه واردان 101 بر 2 بعد از 15 پوشش با واگن استیشن Diepti Sharma و Risha در برابر بودند. با این حال ، سقوط ، که در آن آنها 6 از 17 را در 5 مورد از دست داده بودند ، به این معنی بود که آنها با یک امتیاز پایین به پایان رسیدند.

مطالب پیشنهادی  اندرو اشتراوس از سمت مشاور استراتژیک بانک مرکزی اروپا کناره گیری خواهد کرد

نیمه آخر رادا را شروع كرد و اكلستون را رد كرد ، او كه فقط برای شاكر سلمان زیر كاپوت تحویل گرفته بود تا بتواند به راحتی گیر بیاورد.

قبل از اینکه گوسوامی زایمان بعدی را متوقف کند ، رادا هارلین را مجبور به استعفا به روی گل چهارم کرد

بالا رفته

روی توپ آخر ، او هت تریک کرد ، اما چاتنی او را بیرون نگذاشت ، اگرچه در تلاش برای دویدن اضافی ، خودش را مجبور به فرار نکرد.

Trailblazers و Supernovas با حضور دو تیم اول در جدول امتیازات به فینال مسابقات 2020 T20 Challenge در میان زنان رسیدند و تیم سوم Velocity حذف شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله