نحوه نصب دی وی دی های حرف آخر 🅥🅘🅓🅔🅞

شاید باور کردنی نباشد ولی این زمان کوتاه پاسخگویی به دلیل قدرت استاد یوسفیان پور در پیشبینی سوالات کنکور است به طوری که هر سال پکیج استاد یوسفیان پور تطابق 100 درصدی با سوالات کنکور دارد. امسال استاد یوسفیان پور تولید محتوای دینی و پکیج های خود را در مقطع متوسطه اول یعنی از سال هفتم تا سال نهم ارائه دادند و پکیج هدیه های آسمان سال هفتم تا نهم را به همان سبک و سیاق دینی کنکور آموزش کنکور ۱۴۰۰ فقط در ۴ ماه با حرف آخر داده اند. علیرضا یوسفیان پور بیوگرافی مدرس جوان و پر افتخار دین و زندگی که سرنوشت آموزش دین و زندگی ایران را با سبک جدید آموزش خود دگرگون ساخت. با تدریس بینظیر استاد علیرضا یوسفیان پور در کمتر از ۴۰ ساعت صفر تا صد دین و زندگی همراه با حل ۸۰۰ تست را ببندید و فقط با ۱۴ الگو و بدون حفظ حتی یک کلمه دین و زندگی را یاد بگیرید و سرعت و دقت خود را در پاسخگویی به دین و زندگی در آزمون های آزمایشی و کنکور چند برابر بهینه کنید.

دیدگاهی که تمام داوطلبان نسبت به درس دین و زندگی دارند احساس میکنند دین و زندگی درس حفظی است و میتوان به راحتی به درصد بالا رسید اما بعد از رسیدن به آزمون های جامع متوجه میشوند که دین و زندگی آنقدر هم آسان نیست. استاد علیرضا یوسفیان پور بهترین استاد دین و زندگی کشور که از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را شروع کردند و سبک جدیدی در آموزش دین و زندگی را بنا نمود که تا کنون هیچ موفق به تدریس با این سبک نشده بود. جالب است بدانید با تدریس استاد یوسفیان پور هر سال عده زیادی از دانش آموزان موفق به کسب درصد 100 در کنکور می شوند و از جمله آن ها می توان به 15 نفر در کنکور 98 اشاره کرد که موفق شدند دینی را 100 درصد بزنند. امروز به معرفی استاد یوسفیان پور برترین مدرس دینی کنکور خواهیم پرداخت که حتی در سال ۹۷ که دینی سخت ترین درس کنکور تصور میشود ۶ نفر از شاگردان استاد علیرضا یوسفیان پور موفق به کسب درصد بالای ۹۰ شدند و در سال ۹۸ نیز ۱۵ نفر از شاگردان استاد یوسفیان پور موفق به کسب درصد ۱۰۰ در دینی کنکور دینی حرف آخر شدند.

به نحوی که با کمک این پکیج دانش آموز متوسطه اول بدون نیاز به حفظ کردن کل هدیه های آسمان را در کوتاه ترین زمان ممکن یاد خواهد گرفت و مسیر پیش روی وی به شدت آسان تر خواهد شد. نکته قابل تامل هم زمان پاسخگویی به تست های دینی است که به طور میانگین همگی آن ها در حدود 7 دقیقه موفق به صد زدن دینی شدند. استفاده از انیمیشن سازی داوطلب را از حفظ مطالب بینیاز میکند و آموزش مبتنی بر الگو سازی در دینی یوسفیان پور باعث افزایش درک و قدرت تست زنی داوطلب و کاهش زمان حل تست خواهد شد. استاد علیرضا یوسفیان پور فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک با رتبه ۶۴۸ کنکور که درخشش خود در زمینه کنکور را با درس دین و زندگی آغاز کرد این درس حجیم و فرار را فقط در قالب ۱۴ الگو به دانش آموزان آموزش دهد. دو ویژگی نامبرده در دینی یوسفیان پور را آموزش پویا نمایی مینامند.

گفته بالا را میتوان از روی نتایج کنکور ۹۷ متوجه شد که از بین حدودا ۹۰۰ هزار نفر داوطلب شرکت کننده در رشته تجربی ، انسانی و ریاضی فقط ۳ نفر موفق به کسب درصد ۱۰۰ در دین و زندگی شدند و این در حالی بود که ۳۴ نفر فقط در رشته تجربی فیزیک را ۱۰۰ زدند. یعنی میتوان نتیجه گرفت دین و زندگی حتی از دروس اختصاصی هم سنگین تر است. تدریس دین و زندگی با استفاده از شهودی سازی و با به کار گیری نیمکره راست مغز داوطلب. استاد یوسفیان پور به دلیل مشغله فراوان امکان ارتباط با تمامی دانش آموزان را ندارند اما برای ارتباط با ایشان و تهیه محصولات دینی یوسفیان پور میتوانید از طریق مشاوران مجموعه استاد یوسفیان پور با شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ اقدام کنید. در ادامه یک دید کلی از بیوگرافی استاد یوسفیان پور خواهیم گفت و برای مشاهده قیمت دینی یوسفیان پور از طریق لیست قیمت دی وی دی های حرف آخر اقدام کنید. همزمان تدریس دینی کنکور در موسسه حرف آخر با مدیریت استاد عبدالرضا harfeakhar منتظری. استاد یوسفیان پور در شبکه های مجازی نیز فعالیت دارند و از طریق اینستاگرام استاد یوسفیان پور میتوانید با ایشان در ارتباط باشید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آموزش عربی کنکور لطفا از سایت ما دیدن کنید.

خبر های روز ایران و جهان

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*