یونیس خان تا جام جهانی 2020 T20 به عنوان مربی کشتی در پاکستان ادامه خواهد داد

یونیس خان تا جام جهانی 2020 T20 به عنوان مربی کشتی در پاکستان ادامه خواهد داد

یونیس خان در 118 تست و 265 آزمایش ODI برای پاکستان بازی کرده است.© خبرگزاری فرانسه


کریکت سابق یونیس خان پست خود را به عنوان مربی مردان به جام جهانی 20 ساله در سال 2022 تمدید خواهد کرد ، روز پنجشنبه هیئت کریکت پاکستان (PCB) اعلام کرد. قرار است استرالیا میزبان جام جهانی 2022 2022 باشد. یونیس تابستان امسال پاکستان را به انگلیس همراهی می کرد و اکنون وظایف خود را در یک سریال آینده در نیوزیلند انجام می دهد ، یک قسمت از آن در 23 نوامبر آغاز می شود. اگر با تیم ملی سفر نکنید ، یونیس بعنوان مربی بتینگ در حنیفه محمد در کراچی مستقر خواهد شد. برنامه کار با یک تیم ملی با عملکرد بالا تهیه خواهد شد.

بوق تجاری

وی گفت: “من از پیوستن به کریکت پاکستان به صورت طولانی مدت هیجان زده هستم. وقتی این تابستان به من فرصتی داده شد افتخار می کردم و واقعاً از وقتم لذت می بردم و اکنون مشتاقانه منتظر ادامه کار با همان گروه از مردم در یک تور مهم در نیوزیلند هستم.” یونیس در نسخه رسمی PCB.

“من به ویژه خوشحالم که زمینه کار من فراتر از مسئولیت های ملی گسترش یافته است. من به همان اندازه علاقه مند و متعهد هستم که در داخل کار کنم ، بتمن های بالقوه را شناسایی کرده و به آنها کمک کنم مهارت های خود را بهبود بخشند. با این حال ، من می خواهم به همه طرفداران و پیروان یادآوری کنم که یک روند دستیابی به تعالی ، و اگرچه برخی پیشرفتها به سرعت دیده می شود ، قبل از اینکه مهارتهای لازم به کار گرفته شوند و نتایج پایدار را شروع کنند ، کار ، پشتکار و صبر زیادی لازم است. “

یونیس در بیش از 52 تست از 118 آزمون 10،099 دویدن کسب کرد. 7249 مایل در 265 ODI و 442 مایل در 25 T20I. او بیشتر قرن های آزمایشی (34) را در پاکستان به ثمر رساند ، در حالی که بهترین در 313 بازی حرفه ای خود مقابل سریلانکا در کراچی در سال 2009 او را به رتبه یک در رده بندی ICC رساند.

بالا رفته

PCB همچنین ارشد خان ریسنده سابق را به عنوان مربی یک ساله آزمون ملی بولینگ زنان پاکستان منصوب کرده است. ارشد 9 آزمایش و 58 آزمایش ODI انجام داد و به ترتیب 32 و 56 ویکت گرفت.

انتصاب ارشد یک ماه پس از آن انجام شد که دیوید کنف ، کاپیتان سابق برمودا و گلامورگان به عنوان سرمربی تیم ملی منصوب شد. ارشد پس از چهار مسابقه دیگر در سوپرلیگ 2020 پاکستان ، جایی که با پیشاور زالمی رقابت می کند ، این نقش را بر عهده خواهد گرفت و به همراه دیوید در مسابقات قهرمانی کشور زنان T20 شرکت می کنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله