یوزوندرا چاهال با انتشار عکس های جذاب در شبکه های اجتماعی در حال کسب امتیاز “براونی” با عروس است. Ch

یوزوندرا چاهال در حال کسب امتیاز است

یوزوندرا چاهال در حال حاضر دور از عروس در سیدنی است© اینستاگرام


یوزوندرا چاهال با رفتن به تور هند در استرالیا در شبکه های اجتماعی ظاهر شد تا با نامزدش داناشرا ورما در براونی امتیاز کسب کند. این دو نفره به خاطر پست های فوق العاده اینستاگرامشان معروف هستند ، طرفداران آنها را مرتب می کنند! به تازگی ، چاهال در مسابقات لیگ برتر هند (IPL) 2020 در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) بود ، جایی که Royal Challengers Bangalore (RCB) در شرایط چشمگیر سقوط کرد و در حذف به SunRisers Hyderabad (SRH) شکست خورد. علاوه بر یکدیگر ، چاهال عکسی ارسال کرد تا به داناشری یادآوری کند که دلش برای او تنگ شده است. او آن را “بلافاصله خانه و ماجراجویی من” نامید.

بوق تجاری

این پوشش برای RCB در امارات به بهترین شکل بود. وی در حالی که 7.08 پس انداز کرد از 15 بازی 21 ویکت ثبت کرد. در موقعیت های دشوار ، او معمولاً برگ برنده کاپیتان ویرا کولی هنگام بولینگ بود.

RCB مرحله لیگ را با هفت پیروزی و هفت باخت در مکان چهارم به پایان رساند.

بالا رفته

طبق گفته بازیکنان کریکت هند در شبکه های اجتماعی ، این تیم قبلاً به سیدنی رسیده است. این تور شامل ODI ، T20I و چهار مسابقه آزمون است. ODI از 27 نوامبر آغاز می شود و پس از آن جشن در 29 نوامبر و 2 دسامبر برگزار می شود. T20I از 4 دسامبر و سپس 6 و 8 دسامبر آغاز می شود. مسابقات تستی از 17 دسامبر آغاز می شود.

این مورد بخشی از دستورات T20I و ODI است. کاپیتان کولی تا اولین آزمون در کنار تیم خواهد بود و پس از آن از مرخصی والدین استفاده کرد. در همین حال ، روهیت شارما که در ابتدا اجازه تور نداشت ، وارد تجهیزات آزمایش شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله