یورو سینگ عکس های سفر به برج خلیفه را به اشتراک می گذارد ، هازل کیچ او را طعنه می زند

هزل کیتش نظر زیبایی را به پست اینستاگرام یوراژ سینگ گذاشت.© اینستاگرام


یوراج سینگ استیشن سابق ایستگاه هند برای به اشتراک گذاشتن عکس های بازدید از برج خلیفه در دبی به اینستاگرام رفت. “#برج خلیفه !!!!” او عنوان این پست را عنوان کرد. تصاویر یک چپ دست پرشور را نشان می دهد که در پس زمینه برج برج خلیفه ایستاده است. همسرش هزل کیتش ، که اغلب در شبکه های اجتماعی در فعالیت های یوروویژن شرکت می کند ، با اظهار نظر ظاهر شد. او در پست خود نوشت: “سلام ، خوش تیپ!” همبازی سابق یوراج ، هارباجان سینگ ، نیز در پست خود نظری به زبان پنجابی گذاشت.

بوق تجاری

تصویر

طرفداران نیز در قسمت نظرات ابراز عشق کردند.

فینال لیگ برتر هند 2020 (IPL) در دبی برگزار شد. سرخپوستان بمبئی با پنج دروازه دهلی پایتخت را شکست دادند تا پنجمین جام IPL خود را به دست آورند.

یوروجا سینگ در سال 2019 از کریکت بازنشسته شد. واگن استیشن معروف یک حرفه بین المللی تقریباً 17 ساله ، 8701 دویدن از 204 سازمان بین المللی یک روزه ، 1900 دویدن از 40 آزمایش و 1،177 دویدن از 58 بیست بین المللی را به پایان رسانده است.

بالا رفته

وی یکی از اعضای اصلی تیم های هندی بود که در سال 2007 جام جهانی فیفا TIF 2007 و جام جهانی فیفا 2011 را به دست آورد.

یکی از به یادماندنی ترین لحظات در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی T20 2007 مقابل انگلیس رخ داد ، زمانی که او استوارت برود را برای شش شش بازی دیگر شکست داد ، در حالی که رکورد سریعترین T20I در نیم قرن را ثبت کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله