یورو سینگ آخرین روز ساچین تندولکار را در کریکت بین المللی به یاد می آورد

ساچین تندولکار با هند برنده جام جهانی ODI 2011 شد© توییتر


یوراج سینگ سابق کریکت کیت هند روز سه شنبه آخرین روز کریکت بین المللی توسط ساچین تندولکار را به خاطر آورد و گفت که بتسو افسانه ای هرگز قلب او را ترک نخواهد کرد. در 16 نوامبر 2013 ، Tendulkar ، معروف به “استاد بلستر” ، کریکت بین المللی را ارائه داد. زندگی حرفه ای وی دو دهه به طول انجامید. وی پس از دویستمین بازی آزمایشی برابر وست هند در خانه در بمبئی از انواع کریکت کنار کشید. در ویدئویی که در توییتر منتشر شد ، تندولکار گفت که او همیشه قدردان چنین هدیه ای فوق العاده خواهد بود (طبل استیل) و از طرف ویندیز برای محبت و احترام تشکر کرد. یورو در پاسخ به این ویدئو گفت که “روز برجسته” هرگز فراموش نخواهد شد ، و از تندولکار به عنوان بزرگترین بازیکن در همه زمان ها استقبال کرد

بوق تجاری

یوروجارد در پاسخ به Tendulkar گفت: “این روز مهم هرگز فراموش نخواهد شد! شما ممکن است در زمین استعفا داده باشید ، اما هرگز قلب ما را به عنوان بزرگترین استاد انفجار تمام دوران ترک نخواهید کرد.”

در آخرین آزمایش خود ، تندولکار 74 دوش کسب کرد. او توسط نارسینگ دینارین ، چرخنده ، که به دست دارن سامی گرفتار شد ، به غرفه بازگشت.

پس از مسابقه ، تندولکار در Wankhead سخنرانی کرد ، که باعث شد کمی طرفداران کریکت در سراسر جهان اشک آور شوند.

بالا رفته

در 37 سالگی ، تندولکار آخرین بازی خود را در جام جهانی انجام داد. خانه “مردان آبی پوش” در فینال دوره 2011 با شش ویکت سری لانکا را شکست داد. این اولین بار Tendulkar را به عضوی از تیم برنده جام جهانی تبدیل کرد.

او بهترین گلزن هند و در کل دومین مسابقات بود. در سال 2012 ، او قالب 50 ساله را ترک کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله