گونزالو هیگواین کوید -19 “ضربه” هنگام آماده سازی “اینتر میامی” برای پلی آف: گزارش

گونزالو هیگواین کوید -19

گونزالو هیگواین پس از آزمایش مثبت روی COVID-19 از بازی جمعه مقابل نشویل محروم شد.© خبرگزاری فرانسه


آمادگی اینتر-میامی برای اولین حضور در لیگ برتر فوتبال در روز جمعه پس از مثبت بودن آزمایش سه بازیکن از جمله مهاجم ستاره ای گونزالو هیگواین برای Covid-19 افزایش یافت. میامی هرالد گزارش داده است که هیگواین ، مهاجم سابق رئال مادرید و یوونتوس و فدریکو برادر آرژانتینی در بازی روز جمعه مقابل نشویل همراه با مدافع لئاندرو گونزالس پیرز محروم هستند. ایالات متحده گفت ، دو بازیکن دیگر تیم پشتیبان میامی نیز از نظر ویروس کرونا مثبت بودند. میامی افراد درگیر در این مورد را تأیید نکرد و فقط گفت که این سه بازیکن “از نظر پزشکی” برای مقابله با نشویل پاک نشده اند.

بوق تجاری

میامی که دیوید بکهام ستاره سابق انگلیس و منچستر یونایتد را در اختیار دارد ، باید روز جمعه در یک بازی یک بار با نشویل پیروز شود تا به دور افتتاحیه پلی آف جام MLS برود.

شیوع میامی آخرین شکست در آغاز فصل MLS است. در اوایل این هفته ، FC لس آنجلس تایید کرد که چهار بازیکن ، از جمله مهاجمان دیگو روسی و برایان رودریگز ، آزمایش Covid-19 مثبت بوده اند.

امور روسی و رودریگز با این دو نفره انجام شد که در مسابقات مقدماتی جام جهانی با اروگوئه در مونته ویدئو برگزار شد.

دو بازیکن دیگر – نمایندگان بین المللی اکوادور ، دیگو پالاسیوس و خوزه سیفوئنتس – نیز آزمون بین المللی را پشت سر گذاشتند.

همه چیز چند روز قبل از درگیری LAFC با سیاتل ساندرز در سه شنبه آینده در اولین مسابقه رخ می دهد.

برخلاف NBA ، که مرحله پلی آف با حباب تیم های مستقر در یک مکان در اورلاندو برگزار شد ، فصل فوتبال لیگ برتر بعد از فصل با تیم هایی که در مکان های خود در سراسر ایالات متحده بازی می کنند ، برگزار می شود.

بالا رفته

هنگامی که ایالات متحده با تشدید بحران Covid-19 روبرو می شود ، مرحله پلی آف آغاز می شود و موارد در سراسر کشور افزایش می یابد.

موارد جدید Covid-19 در این هفته به طور متوسط ​​حدود 167،400 در روز است و تعداد مرگ و میر روزانه از 1400 نفر گذشته است.

مباحث ذکر شده در این مقاله