گواردیولا ، سرمربی منچسترسیتی امیدوار است که مسی کار خود را در بارسلونا – فوتبال – به پایان برساند

پپ گواردیولا ، مدیر منچسترسیتی اظهار داشت که از آینده لیونل مسی اطمینان ندارد اما به عنوان یک هوادار بارسلونا امیدوار است که مهاجم آرژانتینی تا پایان دوران حرفه ای خود در لالیگا باقی بماند.

گواردیولا ، که از زمان ورود به سال 2016 ، سیتی را به دو عنوان قهرمانی در لیگ برتر ، سه جام لیگ و یک جام حذفی هدایت کرد ، روز پنجشنبه قرارداد دو ساله جدیدی را امضا کرد که باعث می شود او تا پایان فصل 23-23 2022 پیش قدم باشد.

گسترش سرمربی سابق بارسا به سیتی احتمال دیدار با مسی در انگلیس را فراهم کرده است و در سال آخر قرارداد فوتبالی خود در اسپانیا این بازیکن بدون موفقیت تلاش کرد تا این تیم را برای فصل آینده ترک کند.

“مسی در بارسلونا بازی می کند. اگر از من نظر می خواهید ، من سپاسگزارم برای آنچه “بارسلونا” برای من انجام داده است. من می خواهم که او در آنجا کار خود را به پایان برساند. “گواردیولا پیش از سفر به لیگ برتر در تاتنهام به خبرنگاران گفت.

“کاش ، کاش ، من قبلاً هزار بار آن را گفته ام. من دوست دارم او طرفدار بارسلونا باشد تا بتواند در آنجا حرفه خود را به پایان برساند. نمی دانم چه چیزی در سر او وجود دارد ، حالا او بازیکن بارسلونا است. بازار نقل و انتقالات در ژوئن است. در ذهن ما ، این فقط نیمی است. “

تمرکز فوری گواردیولا بر روی دومین “اسپرز” خواهد بود که می تواند با پیروزی جدول را بالای سر ببرد. سیتی هافبک همه کاره فرناندینیو را به دلیل بیماری از دست خواهد داد.

“… بسیاری از بازیکنان بازگشتند ، به جز ناتان (آکه) ، فرناندینیو. ما بازی های زیادی داریم ، بنابراین داشتن فرم برای همه مهم خواهد بود. “گواردیولا اضافه کرد.

“سرخیو (آگوئرو) این هفته تمرین می کند و رحیم (استرلینگ) اولین تمرین امروز تیمش بود.”

استرلینگ در حین تمرین با انگلیس قبل از بازی با بلژیک از ناحیه ساق پا آسیب دید ، در حالی که آکه باید در اوایل بازی هلند مقابل اسپانیا در 11 نوامبر با آسیب دیدگی عضله از زمین خارج شود.