گل های خودی به آرسنال کمک می کند تا در لیگ اروپا برابر مولده – 4: 1 – فوتبال را فتح کند

دو گل به خودی به آرسنال کمک کرد تا از پس صعود خارج شود تا مولده را در گروه B لیگ اروپا 4-1 شکست دهد. نیکولاس پپه و جو ویلوک نیز لندنی ها را کشتند.

آرسنال برای کنار آمدن با بازی فشار تهاجمی مولده تلاش زیادی کرد و این باعث شد دروازه مارتین الینگسن باز شود که نروژی ها در میانه میدان توپ را بدست آورند و او در دقیقه 22 به راحتی گل خانه را به ثمر برساند.

میزبان پس از یک حرکت گسترده از گوشه مولده ، در نیمه اول وقت استراحت را به تساوی کشاند. ادی نکتیا یک میانه پایین را چرخاند و کریستوفر هاگن توپ را به تور دروازه زد.

سد کلاشیناچ ، مدافع با گلزنی از روی دروازه از کنار دروازه ، موقعیت بزرگی را برای آرسنال از دست داد اما در دقیقه 62 ویلاک توپ را پیش کشید و کلانتر زینیان آن را به تور دروازه اش انداخت.

پپه این کار را سه تا هشت دقیقه با یک ضربه پای چپ انجام داد قبل از اینکه آرسنال جدول را ورق بزند ، با فشار دادن فاصله مولده ، توپ را برد و ویلاک را به گل تبدیل کرد.

آرسنال با 3 امتیاز بالاتر از مولده ، با کسب حداکثر 9 امتیاز از سه بازی در گروه یک قرار دارد. “راپید وین” که اوایل عصر با نتیجه 4 بر 3 برنده “دانلدک” ایرلندی شد ، با سه امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.