گلن ماکسول به “کفش 10 راه راه” Wirender Sheva پاسخ می دهد

گلن ماکسول گفت که او با نظرات Wirender Shevag به او همه چیز درست است.© BCCI / IPL


Wirender Shevag در ارزیابی خود از عملکرد گلن ماکسول در لیگ برتر هند (IPL) در فصل 2020 امارات متحده عربی (امارات) از سخنان خود پشتیبانی نکرد. کاشف سابق هند ادامه داد که استرالیایی را “هادی 10 کروری” می داند ، که به گفته شیوا ، در “تعطیلات پردرآمد” در امارات متحده عربی به سر می برد. گلن ماکسول سرانجام به اظهار نظر Sheva پاسخ داد ، اما استرالیایی نتوانست با کریکت سابق هند یک مسابقه عالی را تجربه کند. در عوض ، ماکسول اظهارات شوا را کنار زد و گفت که او با اظهارات “آشکار” خوب است.

بوق تجاری

به نقل از استرالیای غربی ، ماکسول گفت: “اشکالی ندارد. ورا صمیمانه خصومت خود را با من ابراز می کند ، و این اشکالی ندارد. او مجاز است هرچه دوست دارد بگوید.”

“او برای چنین اظهاراتی در رسانه ها حضور دارد ، بنابراین مشکلی نیست. من با آن کنار می آیم و ادامه می دهم و آن را با عمق نمک همراه با سهواگ می گیرم.”

ماکسول که به دلیل مشکلات سلامتی استراحت کوتاه در کریکت داشت ، گفت که بیرون آمدن از کریکت به او کمک کرد تا با این “انواع” کنار بیاید.

ماکسول گفت: “من فکر می کنم اکنون برای چنین مواردی آمادگی بیشتری دارم.”

“فکر می کنم با نگاهی به گذشته ، زمان خوبی برای گذراندن چنین چیزی بود ، جایی که من توانستم مقدمات مقابله با مشکلات را آماده کنم. امسال قطعاً یک آزمایش عظیم بود.”

بالا رفته

استرالیایی مدت زمان خود را در IPL 2020 سپری کرد. او 13 بازی برای Kings XI پنجاب انجام داد ، و در مجموع موفق به گلزنی در 108 دویدن به طور متوسط ​​15.42 و سطح اعتصاب 101.88 شد.

ماکسول ، که “نمایش بزرگ” نامیده می شود ، به لطف موفقیت های خود در رسیدن به محدودیت ها ، حتی برای رسیدن به IPL 2020 حتی فرصت نکرد که حتی به شش برسد.

مباحث ذکر شده در این مقاله