گرت ساوت گیت اعتراف می کند که بعد از کارت قرمز دانمارک نگران هری مگوایر بوده است

هری مگوایر در جریان بازی لیگ ملت های یوفا با دانمارک کارت قرمز دریافت کرد.© خبرگزاری فرانسه


گرت ساوت گیت ، سرمربی انگلیس اعتراف کرد که هنگام جاسوسی منچستر یونایتد درمقابل دانمارک در لیگ ملت ها ، نگران حرفه هری مگوایر بود. مگوایر ناامید به نظر می رسید ، زیرا ماه گذشته از دانمارک اخراج شد و انگلیس سرانجام مسابقه را 0-1 شکست داد.

بوق تجاری

این جوان 27 ساله همچنین پس از یک حادثه در یونان در ماه اوت ، در برابر دستگیری و تلاش های مکرر برای رشوه خواری ، پس از اینکه به دلیل شرایط وخیم ، در مقابل دستگیری و تلاش های مکرر برای رشوه ، مقصر شناخته شد ، شاهد ریزش فرم بود.

با این حال ، مگوایر آرام آرام به فرم خود بازگشت و همچنین در جریان پیروزی 4-1 مقابل نیوکاسل یونایتد برای منچستر یونایتد گلزنی کرد و همچنین در بازی با جمهوری ایرلند برای انگلیس گلزنی کرد.

“من خیلی خوشحال شدم هری. احساس کردم که یک کارت قرمز می تواند همه چیز را پایین بیاورد. وقتی که او شب زمین را ترک کرد چهره او را دیدی [against Denmark]همانطور که او فقط یکی از جادوهایی را انجام می داد که احتمالاً احساس می کرد همه علیه او هستند ، “Soalkjaer به نقل از Goal.com.

“من گفتگوی خوبی با او داشتم و می دانم که باشگاه او از او حمایت خواهد کرد و بعد از آن عملکرد باشگاهی او خوب بود. در رابطه با ایرلند احساس کردم مهم است که او را دوباره با پیراهن انگلیس برگردانم. این لحظه بسیار خوبی برای او بود. تیم ها و گرفتن یک هدف نیز یک افزایش واقعی است – بنابراین دیدن آن بسیار عالی بود. “

انگلیس در حال حاضر خود را برای دو دیدار لیگ ملت های یوفا مقابل بلژیک و ایسلند آماده می کند.

انگلیس در حال حاضر در گروه 2 لیگ ملت های UEFA در رده سوم قرار دارد و تیم با دانمارک هم سطح است.

بالا رفته

فقط برنده این گروه به نیمه نهایی لیگ ملت ها راه پیدا می کند.

انگلیس برای ادامه رقابت ها در نیمه نهایی باید بلژیک را شکست دهد ، در غیر این صورت آنها باید اختلاف گل قابل توجه در دیدار نهایی برابر ایسلند را جبران کنند و امیدوارند که بلژیک به دانمارک باخت.

مباحث ذکر شده در این مقاله