کومان ، مربی بارسلونا از فوران عصبانیت لیونل مسی – فوتبال دفاع می کند

سرمربی بارسلونا ، رونالد کومان ، مجبور به مقابله با شرایط دشوار دیگری مقابل لیونل مسی ، خواستار “احترام” بیشتر برای ستاره ناراضی خود شد.

کومان گفت وقتی خبرنگاران از او در مورد انتقاد از آنتوان گریزمان نماینده هم تیمی سابق خود در هنگام ورود مسی پس از پرواز طولانی به اسپانیا در روز چهارشنبه ، پرسیدند که چرا مسی آشکارا عصبانی است.

وی گفت: “من باید از لئو محافظت كنم ، زیرا اگر پس از یك مسافرت 15 ساعته با هواپیما برای بارسلونا اتفاقی برای من بیفتد – شما بیرون می روید و بسیاری از مردم چنین سوالاتی را می پرسند – من خطرناك خواهم بود و از آنها متنفر خواهم شد.” روز جمعه کومان.

“ما باید احترام بیشتری برای افرادی مانند مسی قائل شویم. و از آنچه در زمین و تمرین دیده ام ، هیچ مشکلی بین (مسی و گریزمان) وجود ندارد. ”

اریک اولهاتس ، نماینده گریزمان تا سال 2016 ، هفته گذشته به مجله France Football گفت که مسی گریزمان را در “حالت وحشت” خود در باشگاهی که ادعا می شود آرژانتینی “همه چیز را کنترل می کند” به حاشیه رانده است.

وقتی خبرنگاران پاسخ مسی را پرسیدند ، او با خستگی پاسخ داد: “راستش را بخواهید ، من از اینکه همیشه در این باشگاه برای همه مشکل آفرین هستم خسته شده ام.” این باعث ایجاد زنگ خطر دیگری در “نیوکمپ” درباره آینده مسی شد.

بسیاری نگران هستند که آخرین قسمت ناخوشایند دلیل دیگری برای مسی برای برنامه ریزی برای ترک باشگاه است. با پایان یافتن قرارداد در پایان این فصل ، مسی در ژانویه آزاد خواهد بود تا با سایر باشگاه ها مذاکره کند.

گفته شده است که وی ممکن است وسوسه شود تا با پپ گواردیولا ، مربی سابق در منچسترسیتی متحد شود.

کومان گفت که اگرچه احساس نمی کند مسی را ترغیب به ماندن کند ، اما اطمینان دارد که مهاجم 33 ساله دوران 20 ساله حضور در بارسلونا را تمدید خواهد کرد.

کمان گفت: “امیدوارم که او در بارسلونا بماند.” “من فکر می کنم کاری که او برای این باشگاه انجام داده باورنکردنی است ، اما او اصلی است که در مورد آینده خود تصمیم می گیرد.”

روز شنبه ، “بارسلونا” به دیدار “Athletics” مادرید ، تنها تیم بدون شکست لیگ می رود.