کریکت استرالیا “متعهد” به آزمایشات IND در برابر AUS “Day-Night” در آدلاید است


کریکت استرالیا (کالیفرنیا) روز سه شنبه تصریح کرد که با وجود افزایش ناگهانی موارد COVID-19 در استرالیای جنوبی ، هنوز به دنبال انجام آزمایش “شبانه روز” بین هند و استرالیا در آدلاید است. کالیفرنیا در بیانیه ای گفت: “CA همچنان به نظارت بر وضعیت استرالیای جنوبی ادامه می دهد ، اما همچنان حامی اولین دادگاه Vodafone علیه هند در Oval آدلاید است.”

بوق تجاری

هند و استرالیا باید در سه آزمایش ODI ، سه آزمایش T20I و چهار آزمایش روبرو شوند. اولین جلسه آزمایشی این مجموعه قرار است از 17 دسامبر در آدلاید آغاز شود. اولین تست این سری مسابقه “شبانه روز” خواهد بود.

کریکت استرالیا همچنین توضیح داد که بازیکنان و کارکنان استرالیای غربی ، تاسمانی و کوئینزلند ، که بخشی از تیم های استرالیایی ODI و T20I هستند ، امروز به سیدنی سفر می کنند تا آماده سازی هر دو سری را آغاز کنند.

این تصمیم پس از آن گرفته شد که بازیکنانی که از مرکز مارش شفیلد-شیلد در استرالیای جنوبی در استرالیای جنوبی پس از دور آخر بازگشتند ، در شرایط مرزی توسط دولت های ایالتی ذکر شده تغییر کردند.

Adelaide Strikers و استرالیای جنوبی از تیم های دیگر BBL امروز عازم بندر Coffs Harbour هستند. این تصمیم پس از اعلام محدودیت شدیدتر مرزی با استرالیای جنوبی توسط دولت تاسمانی صادر شد. لیگ بزرگ باشا قرار است پنجشنبه ، 10 دسامبر در هوبارت آغاز شود.

کریکت استرالیا همچنین تأیید کرد که هیچ یک از بازیکنان آدلاید پشت سپر مارک-شفیلد از “نقاط داغ” مشخص شده توسط مقامات بهداشت SA بازدید نکرده اند.

CA همچنین به همه بازیکنان دستور داد تا آزمایشات COVID-19 را انجام دهند و همه نتایج تاکنون منفی است.

نیک هاوکلی ، مدیر اجرایی موقت کریکت استرالیا گفت که امروز تدابیری برای اطمینان از برنامه تابستانی اتخاذ شده است که با محدودیت های مرزی که اخیراً اعلام شده نقض نخواهد شد

بالا رفته

“کالیفرنیا طی 24 ساعت گذشته رویکرد فعالی اتخاذ کرده و تعدادی از افراد را در سراسر کشور برای حمایت از برنامه های داخلی و بین المللی مردان ما بسیج کرده است. من می خواهم از بازیکنان و کارکنان برای درک آنها در مورد تغییر در برنامه سفر و تعهد خود به کریکت تابستانی تشکر کنم. یک موفقیت بزرگ ، “هاکلی گفت.

“CA به نظارت بر اوضاع در استرالیای جنوبی و محدودیت های مرزی مربوطه در سراسر کشور ادامه خواهد داد. ما هرگز قبلاً در رسیدگی به چالش های ناشی از بیماری همه گیر چابک خواهیم بود و ، مانند هرگز ، از تابستانی امن و موفق در همه مناطق اطمینان خواهیم داشت. فرمت ها ، “اضافه می کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله