کایل واکر با نتیجه 1-0 منچسترسیتی برابر شفیلد یونایتد – فوتبال پیروز شد

کایل واکر باشگاه پسران شفیلد یونایتد را به یک شکست دیگر در لیگ برتر فرستاد و یک شوت از راه دور به خانه زد تا منچسترسیتی یک بر صفر مقابل برامال لین پیروز شود. مدافع راست ، که از معدود بازیکنان سیتی بود که در این فصل تأثیر چشمگیری داشت ، پاس کوین دی بروین را در موقعیت میانی جمع کرد ، به جلو صعود کرد و شلیک کرد ، از 30 متری ضربه زد که گوشه پایین را در 28 یافت دقیقه

در حالی که سیتی یک هفته پس از اکثر تیم ها و پس از شکست زودهنگام از لستر ، به آرامی در جدول رده بندی صعود می کند ، یونایتد به لطف این ششمین باخت در هفت بازی تاکنون در مکان آخر باقی مانده است.

سیتی به ویژه در نیمه اول بر مالکیت توپ مسلط بود ، اما دوباره بدون مهاجم طبیعی فاقد امتیاز برتر بود. سرخیو آگوئرو و گابریل عیسی مصدوم شدند ، بنابراین فران تورس – به طور طبیعی بالدار – به عنوان یک مهاجم مرکزی بداهه شروع کرد

این بدان معنا بود که یونایتد هرگز کاملاً از دور رقابت خارج نمی شود و میزبان در نیمه دوم دو موقعیت عالی برای گل تساوی داشت: جان لوندستروم برای اولین بار از روی تیر دروازه شوت زد و رایان بروستر نیز وقتی سعی کرد دروازه بان را تراشه کند ، یک موقعیت یک بر یک از ادرسون را رد کرد.

بنابراین ، واکر افتخار گلزنی در برابر باشگاه محلی خود را داشت که به عنوان یک کودک 7 ساله به آن پیوست و اولین قرارداد حرفه ای خود را در سال 2008 امضا کرد.

با توجه به مشکلات مصدومیت در تیم شهر ، مدافع انگلیس در این فصل همیشه در لیگ حضور داشته است. او همچنین در هر دو بازی تیمی تیم لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفت و در مسابقات مقدماتی لیگ ملت ها برای کشورش بازی کرد.

در ابتدای پیشنهاد لیورپول ، سیتی از شش مسابقه لیگ سه برد داشته است.