کاپ قاعدگی

 

نکات برتر برای اردو پایدار و دوستدار محیط زیست

به اشتراک بگذارید

تیم MOONCUP

کمپینگ راهی عالی برای گذران تعطیلات محلی سیاره دوست است. تعویض Costa del Sol به یک اردوگاه محلی به وضوح باعث کاهش چشمگیر اثر کربن شما می شود ، اما بسیاری از تعویض های آسان دیگر نیز وجود دارد که می توانید با انجام این کار یک سفر کمپینگ سازگار با محیط زیست داشته باشید.

 

کاپ قاعدگی 7 نکته برتر تیم Mooncup برای کمپینگ دوستدار محیط زیست در این تابستان

1. یک اردوگاه محلی را انتخاب کنید

برای دور شدن از همه اینها نیازی به طی مسافت زیادی نیستید. تعطیلات محلی اثر کربن شما را حتی بیشتر کاهش می دهد.

 

رفتن به یک کمپینگ در وسایل حمل و نقل عمومی همیشه گزینه آسانی نیست که ما می شناسیم ، اما همانطور که امسال ترافیک بیشتری در جاده ها پیش بینی می شود ، شاید ارزش یک کمپینگ با لینک های حمل و نقل عمومی خوب را داشته باشد. یا دوچرخه سواری کنید و آنجا دوچرخه سواری کنید. پیاده روی هم یک گزینه است! امروزه وسایل کمپینگ سبک بسیار زیادی وجود دارد – دست دوم نیز – یا از یک دوست فعال وام بگیرید!

 

2. اردوگاه های سازگار با محیط زیست قهرمان

بسیاری از مکان های باورنکردنی برای کمپ در آنجا وجود دارد که شامل کمپوست ، دوش خورشیدی و علفزارهای طبیعی وحشی برای سرگرمی است. با کیف پول خود رأی دهید و از شرکت های واقعی پایدار حمایت کنید. انتخاب مارک ها یا شرکت های اخلاقی نه تنها تأثیر مثبتی در کره زمین بلکه در افراد و حیوانات اطراف ما نیز خواهد داشت.

 

کمپینگ سازگار با محیط زیست

3. وسایل کمپینگ سازگار با محیط زیست را انتخاب کنید

اگر یک کمپ کننده گاه به گاه هستید ، ممکن است همه ملزومات مورد نیاز را نداشته باشید. اما قبل از سر و دست زدن به تجهیزات کمپینگ بکر ، به سراغ دوستان و خانواده خود بروید و از آنها بپرسید آیا کسی می تواند به شما چادر ، تشک خواب یا آن پتوهای اضافی مورد نیاز شما را قرض دهد. برخی از اردوگاه ها همچنین امکاناتی را دارند که می توانید اجاره کنید – به عنوان مثال. چادرها از قبل راه اندازی شده اند یا گزینه های افسانه بستن. افراد مستقر در لندن باید کتابخانه اشیا یا Fat Llama را برای تمام نیازهای شما در وام بررسی کنند.

 

اگر به طور منظم اردو می زنید ، ارزش دارد یک کیت کمپینگ قابل استفاده مجدد تهیه کنید. کارد و چنگال و ظروف را از فروشگاه های خیریه یا فروش بوت اتومبیل بخرید تا استفاده از وسایل یکبار مصرف.

 

چادر سازگار با محیط زیست

چادر خود را قبل از رفتن بررسی کنید و به یاد داشته باشید که می توانید به جای خرید چادر کاملاً جدید ، لوازم یدکی (گیره ، طناب ، ابزار و مواد تعمیراتی) بخرید.

 

اگر ترجیح می دهید چادر جدیدی بخرید ، به دنبال چادر ساخته شده از مواد پایدار و عاری از رنگهای سمی باشید (کاملاً مثل فنجان قاعدگی Mooncup).

 

چراغ های خورشیدی و سایر فناوری ها

هنگام کمپ زدن به چراغ نیاز خواهید داشت ، اما خبر خوب این است که چراغ های خورشیدی زیادی در دسترس است. لامپ خورشیدی خود را در طول روز به درخت آویزان کنید تا خورشید را بگیرد و چراغ عصرانه خود را مرتب کنید.

 

هنگام اردو ممکن است بخواهید کاملاً خاموش شوید و کمی از شبکه های اجتماعی فاصله بگیرید ، اما اگر نیاز به آوردن شارژر دارید ، تهیه یک شارژر خورشیدی را در نظر بگیرید.

 

فنجان قاعدگی Mooncup که هنگام اردو استفاده می شود

4. مبادله کمپینگ صفر زباله

پلاستیک فیلم بستنی را خندق کنید و به جای آن بسته بندی های موم یا مواد غذایی وگان قابل استفاده مجدد را امتحان کنید. آنها به طور گسترده در اینترنت و در فروشگاه های زباله صفر در دسترس هستند.

 

شما همچنین می توانید فویل مورد نیاز برای وعده های غذایی آتش را با برگ موز جایگزین کنید. آنها می توانند دقیقاً به همان روش فویل استفاده شوند. می توانید آنها را از فروشگاه غذاهای محلی آسیایی خود خریداری کنید.

 

هنگام اردو از جام قاعدگی Mooncup® استفاده کنید

اطمینان حاصل کنید که Mooncup قابل اعتماد خود را بسته بندی کنید! کافی است فنجان خود را در زمان بیرون و بیرون رفتن یا هنگام استفاده از تله های مخصوص کمپینگ بشویید. اگر هیچ توالت فرنگی در دسترس نیست ، یک بطری آب قابل استفاده مجدد با خود ببرید تا قبل و بعد از تخلیه جام قاعدگی دستان خود را بشویید. کمی سوراخ کنید ، Mooncup خود را خالی کنید ، آن را با آب تمیز بشویید و دوباره وارد آن کنید. وقتی به خانه رسیدید Mooncup خود را تمیز کنید.

 

نکات دوستانه کمپینگ سازگار با محیط زیست: استفاده از جام قاعدگی Mooncup

5. غذا و نوشیدنی خود را برنامه ریزی کنید

غذای خود را از قبل برنامه ریزی کنید تا ضایعات شما به حداقل برسد. از آوردن مواد فاسدشدنی زیاد خودداری کنید و در ابتدای اقامت خود از آنها استفاده کنید. سعی کنید محلی بخرید: بسیاری از اردوگاه ها در نزدیکی مغازه های مزرعه دارند.

 

مانند سایر وسایل کمپینگ ، به دنبال خرید یک کیف خنک قبل از خرید کیسه جدید باشید. قبل از سفر از وسایل کمکی قابل استفاده مجدد استفاده کنید یا مقداری از غذا یا نوشیدنی خود را در خانه منجمد کنید و از آن به عنوان خنک کننده استفاده کنید. از آوردن غذاهایی با بسته بندی اضافی خودداری کنید – و مقداری از آن را قبل و خارج از خانه خارج و بازیافت کنید.

 

برای استفاده در محوطه اردوگاه بدون پلاستیک ، BBQ های یکبار مصرف را برای موارد قابل استفاده مجدد رها کرده و گزینه ای دوستدار محیط زیست مانند Casusgrill زیست تخریب پذیر ساخته شده از مواد طبیعی را در نظر بگیرید.

 

به جای خرید بطری آب پلاستیکی ، یک ظرف آب بزرگتر برای پر شدن در خانه و در طول تعطیلات تهیه کنید. برای پیاده روی و پیاده روی یک بطری آب قابل استفاده مجدد به همراه داشته باشید

6. با تمیز کردن به رنگ سبز بروید

اگر بیش از یک شب در کمپ هستید ، باید کمی شستشو کنید. برای شستشوی خود از صابون های شوینده یا شوینده قابل تجزیه استفاده کنید. سطل لباسشویی خود را روی زمین خشک خالی کنید و هرگز در رودخانه یا دریاچه قرار نگیرید.

 

پارچه های قدیمی یا لباس های ظرف قابل استفاده را به جای حوله های کاغذی یا دستمال مرطوب برای تمیز کردن همراه داشته باشید. کیسه های جداگانه را برای بازیافت و زباله بسته بندی کنید – به این ترتیب پس از مرتب سازی آنها بسیار ناخوشایند است.

 

آتش سوزی کمپینگ پایدار

7. هیچ اثری باقی نگذارید

سرانجام ، یادآوری برای زندگی توسط مانترا افسانه ای جشنواره Glastonbury: ‘Leave No Trace’. به خصوص اگر در حال اردو زدن وحشی هستید و یا در مکان های مختلفی با حداقل امکانات اقامت دارید.

 

آتش کمپ خود را در داخل یک حلقه آتش موجود بسازید ، آتش را برای مدت زمانی که از آن استفاده می کنید کوچک و در حال سوختن نگه دارید.

 

کمپینگ راهی عالی برای کودکان و بزرگسالان است تا بتوانند با طبیعت ارتباط برقرار کنند. آیا می دانید یک مطالعه اخیر ارتباطی بین دسترسی به فضای سبز و کاهش خطر اضطراب پیدا کرده است؟ کمپینگ مبارک!

 

درباره جام قاعدگی Mooncup اطلاعات بیشتری کسب کنید و لباس خود را از اینجا بخرید.

 

بیشتر بخوانید در وبلاگ Mooncup:

10 تعویض سرویس بهداشتی برای کاهش ضایعات پلاستیکی

نکات نظافتی سازگار با محیط زیست برای خانه ای سرسبز

Pandemic هیچ بهانه ای برای دست کشیدن از مبارزه با پلاستیک یکبار مصرف نیست

سفر در دوره شما – چرا Mooncup بهترین دوست کوله پشتی است

آیا می توانید در دوره قاعدگی خود به شنا بروید؟

کاپ قاعدگی—-ok uni 

 

کاپ قاعدگی چیست—ok uni 

 

فنجان قاعدگی–ok uni 

 

قیمت کاپ قاعدگی—ok uni 

 

كاپ قاعدگي—–ok uni 

 

کاپ قاعدگی برای دوشیزگان—ok uni

 

نحوه استفاده از کاپ قاعدگی—-ok uni 

 

خرید کاپ قاعدگی—ok uni 

 

قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها—-

 

طرز استفاده از کاپ قاعدگی

 

کاپ پریودی

 

فنجان قاعدگی چیست

 

کاپ پریودی چیست

 

کاپ قاعدگی چیه

 

بهترین مارک کاپ قاعدگی

 

طرز استفاده کاپ قاعدگی

 

روش استفاده از کاپ قاعدگی

 

لونت کاپ چیست

 

طریقه استفاده از کاپ قاعدگی

 

استفاده از کاپ قاعدگی

 

قیمت فنجان قاعدگی

 

نحوه استفاده کاپ قاعدگی

 

سایز کاپ قاعدگی

 

كاپ قاعدگي چيست

 

عوارض کاپ قاعدگی

 

کاپ بهداشتی

 

کاپ پریود

 

طریقه استفاده کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی نحوه استفاده

 

کاپ قاعدگی را از کجا بخریم

 

کاپ های قاعدگی

 

کاپهای قاعدگی

 

روش استفاده کاپ قاعدگی

 

معایب کاپ قاعدگی

 

آموزش استفاده از کاپ قاعدگی

 

مراکز فروش کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی خرید

 

فروش کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم

 

کاپ قاعده گی

 

طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی

 

انتخاب سایز کاپ قاعدگی

 

چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی

 

انواع کاپ قاعدگی

 

فنجان پریود

 

خريد كاپ قاعدگي

 

طرز استفاده از فنجان قاعدگی

 

كاپ قاعدگي خريد

 

کاپ قاعدگی یا تامپون

 

قيمت كاپ قاعدگي

 

خرید فنجان قاعدگی

 

مضرات استفاده از کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی برای دختران

 

معایب استفاده از کاپ قاعدگی

 

طرز استفاده از كاپ قاعدگي

 

خرید اینترنتی فنجان قاعدگی

 

فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی