ژوزه مورینیو گفت که سقوط دیرهنگام “تاتنهام” مقابل “وستهام یونایتد” ذهنیت تیم را تغییر داد

ژوزه مورینیو این حرف را زد

روز یکشنبه ، تاتنهام یک پیروزی یک بر صفر در وست برومویچ به دست آورد.© خبرگزاری فرانسه


ژوزه مورینیو می گوید که درد ناشی از سقوط دیرهنگام تاتنهام مقابل وستهام ، نحوه بازی تیم هایش را برای به چالش کشیدن عنوان قهرمانی لیگ برتر تغییر داده است. تاتنهام پس از پیروزی یک بر صفر مقابل وست برومویچ در روز یکشنبه ، مدت کوتاهی در لیگ برتر به پایان رسید و پس از آن بعد از ظهر توسط لستر از زمین خارج شد. شیوه سرسختانه پیروزی در شرایطی فراهم شد که هری کین در آخرین لحظات 150مین گل خود را در لیگ برتر به ثمر رساند ، در تضاد با نحوه بازی تاتنهام در ابتدای فصل بود.

بوق تجاری

شاگردان مورینیو تیم ها را قطع کردند و آزادانه به گل رسیدند ، از جمله تساوی 6-1 برای منچستر یونایتد قبل از اینکه 3-0 بازی را در وستهام از دست بدهند ، که سه گل دیرهنگام به ثمر رساند.

تاتنهام از زمان بیدار شدن چندان ریسک نکرده و برنلی را با نتیجه 1-0 و برایتون 2-1 پیروز شده و پیروزی دیرهنگام وست بروم را به دست آورده است.

مورینیو در مورد تأثیر بازی وستهام گفت: “ما مقابل وستهام احساس درد کردیم و از آن زمان تیم رفتار متفاوتی داشته است.

“دو کلین شیت در برنلی و وست بروم یک درس نشان داد – تیم در پنج دقیقه گذشته بسیار خوب عمل کرده است ، به نظر می رسد درد تلاش مثبتی داشته است و پس از آن تیم پیشرفت کرده است.

بالا رفته

“واقعیت این است که بازیکنان در هر لحظه از هر بازی نیاز به تیم بودن را درک می کنند.”

مورینیو گفت تیمش که اکنون در رده دوم قرار دارد و یک امتیاز از لستر عقب است ، “امتیازات خارج از خانه را که در اوایل فصل در خانه از دست دادیم جبران می کند”.

مباحث ذکر شده در این مقاله