ژوزه مورینیو برای شکستن رکورد گل ، از هری کین “افسانه” تاتنهام حمایت می کند


ژوزه مورینیو می گوید بعد از اینکه کاپیتان انگلیس به سومین بازیکن اسپرز تبدیل شد که به مرز 200 رسید ، هری کین رکورد 266 گل دیمی گریوز برای تاتنهام را شکست فقط یک زمان است. قرن دو برابر خود را – در سیصدمین حضورش برای “اسپرز” – دوازدهمین گل فصل خود در پیروزی خارج از خانه “لودوگرتس” بلغارستان در لیگ اروپا با 3: 1 در روز پنجشنبه. گریوز و بابی اسمیت تنها دو بازیکنی هستند که بیشتر از اسپرز گلزنی کرده اند.

بوق تجاری

ژوزه مورینیو به BT Sport گفت: “این تعداد او را به یک اسطوره باشگاه تبدیل می کند و آنچه در لیگ برتر و در همه مسابقات به دست آورده برای چنین پسر جوانی عالی است.”

“امشب 45 دقیقه یک گل و یک پاس گل است (برای گل لوکاس موری ، کین در این فصل تعداد پاس گل را دو برابر کرده است). فکر می کنم او بتواند. این فقط یک مسئله زمان است.”

اولین گل کین برای اسپرز در همان رقابت در سال 2011 برابر ایرلند شمروک روورز به ثمر رسید.

اما سه سال دیگر طول کشید تا خودش را به عنوان یک بازیکن ثابت ثابت کند و او مدت زیادی را به صورت قرضی در تعدادی از باشگاه ها از جمله لسترسیتی سپری کرد.

کین گفت که این سوابق در ذهن او نبوده است ، اما قول داده است که از اهداف پشتیبانی کند.

وی گفت: “دستیابی به 200 هدف موفقیت بزرگی است ، اما من احتمالاً امیدوارم كه چند هدف دیگر باقی مانده باشد ، بنابراین اجازه دهید آنها را ادامه دهیم.”

“(ضرب و شتم) در ذهن من نیست. شما بچه ها وقتی که مورد بعدی را دریافت می کنم به من اطلاع می دهید ، اما قبول کردن هنگام بازی دشوار است ، فکر می کنم پس از پایان کار ، همه آن را می گیرید.”

موفقیت کین توسط غولهای سابق “اسپرز” گری لینهکر و گلن هودل مورد استقبال قرار گرفت.

لاینکر در توئیت خود نوشت: “چه دستاوردی برای HKane @ ، که در سیصدمین بازی خود 200 امین گل خود را برایSpursOfficial به ثمر رساند. خوب بازی کرد.”

هادل گفت كه كين در صورت ماندن در باشگاه بايد از سوابق گراويز عبور كند.

بالا رفته

هادل به BT Sport گفت: “من برای او بسیار خوشحالم.” “ببینید چه بازیکنانی وجود دارد ، (بابی) اسمیت و جیمی گریوز فقط جلوتر هستند.

“من فکر می کنم اگر او در این باشگاه بماند ، فکر می کنم می تواند جیمی را بگیرد.”

مباحث ذکر شده در این مقاله